Afyonkarahisarda PATLAMA !

3 Mesajlar 591 Okunma
smmexpress

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Afyonkarahisar'ın Ataköy semti yakınlarında Askeri mühimmat deposunun bulunduğu bölgeden çok şiddetli bir patlama gerçekleşti .

Afyonkarahisar'ın Kanlıca Mahallesi'nde bulunan askeri mühimmat deposunda büyük bir patlama meydana geldi.

Saat 21.00 sularında meydana gelen patlama şehir merkezinde de duyuldu. Patlamanın şiddetinden evler sarsıldı. Vatandaşlar deprem olduğunu sanarak sokaklara çıktı. Patlama sonrası gökyüzünde toz bulutu meydana geldi.
Patlama sonrası, sağlık ekipleri, itfaiye ve kurtarma ekipleri olay yerine sevk edildi.

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli patlamanın sebebinin araştırıldığını, olayda ölen veya yaralı olup olmadığı konusunda herhangi bir bilgi bulunmadığını söyledi.

Patlamanın mühimmat deposundaki el bombalarının olduğu bölümde olduğu belirtilirken 2'si ağır 20 dolayında yaralıların bulunduğu belirtiliyor.

Afyonkarahisarlı vatandaşların hastanelere kan vermek için akın ettiği belirtilirken güvenlik güçlerinin patlamanın meydana geldiği bölgede yolları kestiği belirtiliyor.

Kaynak: http://afyonhaber.in/haberler-50-afyonkarahisarda-patlama.html

wmaraci
reklam

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Hem iddia edildi diyor haberde. Hemde olay yaşanmış detaylara iniliyor. Yazımda bir hata var.

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Tv' de çıktı haber . Allah sabır versin. Cephanelikler çok iyi denetlenmeli; ben de görev yaptım cephaneliklerde. Kaza ile yaşanabiliyor böyle durumlar. Üzülüyorum böyle haberler duyunca :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al