wmaraci reklam

Ah şu kadınlar...

5 Mesajlar 557 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

alicangrafik alicangrafik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 122 / 100
  • Ticaret 3, (%100)
Kadın, erkek eşitilği kavramının bile saçma olduğunu herkese insan gözüyle muamele yapılması gerektiğini, cinsiyetçilik yapılmaması gerektiğini savunan insanlardan biriyim. Bu her şey için geçerli... Velhasıl kelam konumuza dönecek olursak (her kadın için gerçerli değil) serbest zamanlı tasarım işlerinde yetişemediklerimi kadınlara veya öğrencilere paslıyorum genelde. Hiç şüphesiz ki kadınlar biz erkeklerin çoğundan daha zevkli. Gel, gelelim sadede. İşin acil olduğunu ne kadar erken biterse o kadar güzel olacağını söylememe rağmen, yapılan hiçbir şey yok saçma, sapan, karman, çorman düzenlemeler yapıp bana milim, milim gönderiyor, tam ekran görüntüsü at diyorum. O da yok. FTP bilgilerini veriyorum koydum diyor, değişen hiç bir şey yok. Yine iyi niyetimi ve saygımı koruyarak hocam siz halledince bilgi verirsiniz diyorum. O saat bu saattir hiç bir değişiklik yok. Saçma sapan bahaneler, kadınlık + larını öne çıkarmaya çalışmalar. Anlamıyorum, herkesi aynı kefeye koymam bu şekil davranan erkekler de var ama neden işler sarpa, sarınca mevzuyu değişitirmek gerekiyor hiçte anlamadım. Yapamıyorsan, yapamıyorum, halledemedim desen ben seni öldürecek değilim ki...

wmaraci
reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
boşver.
Disco Miraccsanci alicangrafik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 122 / 100
  • Ticaret 3, (%100)
İlkay öyle yaptım hocam. Ama insan, ister istemez sinirleniyor. Aynı şeyi biz yapsak dar ağacına çıkmadığımız kalır. :)
Miraccsanci aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bence kadın erkek ayrımından ziyade işini yapan ve işini yapmayan diye ayırmak daha sağlıklı olur... İşine sahip çıkmak, aldığı işi zamanında teslim etmek, bu tamamen "iş ahlakı" ile ilgili...

İş veriyorsun adama/kadına teslim ederim dediği zamanda teslim ediyor.... kimisi de hastam vardı, cenazem vardı, sevgilimden ayrıldım, vs vs salladıkca sallıyor en sonunda lanet olsun diyorsun o aşamaya getiriyorlar insanı... tabi ki bir daha tovbe o kişiyle çalışmıyorsun...

Aslında iş ahlakına sahip olmayan kişilerin kendi sorunu iş konusunda karşındakine güven vermiyorsan, seninle bir daha neden çalışsınlar ki....

Not : işini çok düzgün yapan çok değerli arkadaşlar var onları bu değerlendirmenin dışında tutuyorum.
hkccrn alicangrafik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 122 / 100
  • Ticaret 3, (%100)
aries Ayrım değil hocam ilk satırlarımda da gayet açıkça belirttim bunu. Benim kızdığım nokta işler sarpa sarınca başka mevzulara girilmeye çalışması. İşini çok düzgün yapıp, zamanında teslim eden insanların olduğunu biliyorum. İnanır mısınız bilmem hiç uyumadan sabahlara kadar çalışıp / çalıştırıp, iş verdiğim kişilerin ödemesini gün doğmadan yapmak için çok ATM'de beklemişliğim vardır. Ticaret ahlakı'da bunu gerektirir. En ufak işi'de yapsan, en büyük işi'de yapsan ortada bir teslim süresi var ve insanlar planlamasını ona göre yapıyor. Mağdur edersek o adam bir daha yanımızdan geçmez. Ki bende olsam aynısını yaparım.
aries

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al