freelance iş ilanları

Airbnb

3 Mesajlar 690 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Arkadaşlar eğer geziyorsanız mutlaka duymuşsunuzdur ve zaten üyesinizdir.

Fakat;Duymadıysanızda tanışma zamanınız gelmiş.

Airbnb yıllardır var olan bir girişim. Girişim fikri gittiğiniz yerlerde hotelde kalmaktansa tıpkı o yörenin halkı gibi oranın evlerinde kalmanızı sağlıyor. Yani Airbnb de yer sahipliği ( bu konuya değineceğim) yapan bir yerel vatandaşın evinde kalıyorsunuz.

Seçenekler tamamen size bağlı!

İsterseniz sadece Ev sahibinin bir odasını, isterseni tüm evi! Bu yetmediyse bir Villa ya da bir bungalow işinizi görmez mi?

Ben gittiğim yurtiçi/ yurtdışı ülkelerde genellikle Airbnbyi tercih ediyorum. Sebebi ise şu: oranın marketinden alış veriş yapıp oranın yemeklerini ev rahatlığında mutfakta tadabiliyorum ya da o yörenin ev şartları nasılmış şahit oluyorum.

Örneğin Ukraynada tavanı yüksek bir evde kalırken apartmanın avlusunda Ukraynalıların çamaşır faslına tanık oldum. Bir diğer örnek ise Tayland da kiraladığım tek odalı bir evde doğrudan Geko ve Yılanla karşılaşmak :)

Sadece turizm amaçlı düşünmeyin bulunduğunuz şehirde bile biraz uzaklaşmak mı istiyorsunuz mutlaka bir ev sahibi vardır.

Uzun lafın kısası Airbnb gittiğiniz yeri daha da özümsemenize olanak sağlıyor. Gelelim yazıyı hazırlama sebebime reklam amacı ile Airbnb referanslı üyelik sağlıyor böylece aşağıdaki linkten üye olursanız hem bana belli bir miktar Kredi tanımlıyor hem de size ilk konaklamanızda kullanmak üzere 179 TL ye kadar kredi tanımlayacak.

Yani doğrudan onların cümlesi: "Airbnb'ye benim bağlantımla kaydolursanız ilk seyahatinizden en fazla 179 ₺ indirim kazanacaksınız. Bir deneyin! Bağlantıya tıklamanız veya adresi tarayıcınıza yapıştırmanız yeterli. Bir seyahat veya deneyim için rezervasyon yaptırdığınızda ben de en fazla 98 ₺ seyahat kredisi kazanacağım."

Referanslı linkim ile üye olursanız hem ben hem siz kazanmış olursunuz ve sevinirim. Aklınıza takılan soru varsa cevaplayabilirim.

Referanslı Airbnb Üyeliği için: Tıklayın

Referansız Airbnb Üyeliği için: Tıklayın

Bol gezmeniz dileği ile!

wmaraci
reklam

Tabiya Tabiya WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek root
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1000
  • Beğeniler 149 / 148
  • Ticaret 19, (%95)
Hocam bu ref Olayında üye olunca indirim var mı hala ?

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Tabiya

Yönlendirme programı hâlâ devam ediyor mu?
Yönlendirme programı artık devam etmiyor ve yeni davet gönderilemiyor.

Program sona ermeden önce size bir kupon gönderildiyse bu kuponu, son kullanma tarihinden önce yapılan herhangi bir rezervasyonda kullanabilirsiniz.

Gönderen kredileri, süresi dolana kadar geçerli olacaktır. Önceki yönlendirmeler için, kuponun sona ermesinden önce kullanılması durumunda başarılı bir konaklama tamamlandıktan sonra kredi alırsınız (kredi tutarı o sıradaki teklife dayalıdır).
Bir arkadaşımı yönlendirdim ancak seyahat kredisi almadım.
Airbnb, 1 Ekim 2020'den sonra yapılan yönlendirmelerde seyahat kredisi sunmamaktadır.

(şu anda bu mesajı Lviv'de Airbnb evinde yazıyorum) :)
88644

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al