wmaraci reklam

Aliexpress Saat Siparişi

15 Mesajlar 2.292 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nsrtyksl nsrtyksl iamnsrtyksl Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bağımsız Hizmet Sağlayıcı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)
Merhabalar,

Aliexpressten yaptığım bir sipariş öyküsünü anlatacağım.

Bu 11.11 çılğından bende istifade edip Time Zone adlı satıcıdan saat siparişi verdim. Sağolsun satıcı da çok ilgilendi. 2 gün tedarik ve 12 gün kargo ulaşım süresi olup toplam 14 günde elime ulaştı. Saatleri inceledim gayet hoş güzel. Sonra da siparişi doğruladım.

Saatin birini koluma taktım 1 saat kadar sonra saate bakayım dedim saatin saniyesi düşmüş (mekanizmadan çıkmış) kendi kendine dönüyor. Sonra bunu satıcıya mesaj olarak bildirdim. Peşinden de resmini çekip yolladım. Resimden bir şey anlamadıklarını video çekip e-posta ile yollamamı istedi ardından videoyu çekip yolladım. Daha sonra bu durum için özür dilediler ve bunu telafi edeceklerini dile getirdiler. Bir kaç saat sonra yeni bir mesaj geldi, arızalı saati tekrar göndereceklerini, elimdeki saati de kargo ücretini ödememek için bende kalabileceğini dile getirdiler ve benden onay için cevap beklediler. Bende saati istediğimi dile getirdim. Benim için yeni bir sipariş hazırladıklarını takip kodunu 24 ila 48 saat içinde göndereceğini belirttiler, teşekkür edip konuyu kapattık. Bu gün tekrar mesaj geldi ve takip kodunu yolladılar. (Bu yazışma 28.11.2016-01-12.2016 tarihleri arasında geçmektedir.)

Bizim satıcılardan daha dürüst ve ahlaklı ticaret yapıyorlar. Ciddi manada takdir ettim. N11 de yaşadığım sıkıntılardan sonra inanın beklediğim bir gelişme değildi yukarıda yazdıklarım. Bu mağazadan gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz.

Mağaza Adresi: https://timezone.tr.aliexpress.com/store/217199

Aldığım saatler;

Shark Sport Watch SH446

Shark Sport Watch SH494 - Bozuk olan saat bu.

wmaraci
reklam

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 10 / 75
  • Ticaret 12, (%100)
Aliexpress'ten kaliteli saat almak isteyenlere Winner Mekanik Saat bunu öneririm. 3 4 aydır kullanıyorum herhangi bir çalışmama durumu olmadı. 2 3 saat kullanımdan sonra kenara koyun 8 9 saat durmadan çalışıyor gerçekten kaliteli.

• Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)

nevelturk adlı üyeden alıntı

Aliexpress'ten kaliteli saat almak isteyenlere Winner Mekanik Saat bunu öneririm. 3 4 aydır kullanıyorum herhangi bir çalışmama durumu olmadı. 2 3 saat kullanımdan sonra kenara koyun 8 9 saat durmadan çalışıyor gerçekten kaliteli.

Kurmalı mı pilli mi?

akrepkral akrepkral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)

nevelturk adlı üyeden alıntı

Güzel saatmiş, altın renginde herhangi bir solma var mı?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 10 / 75
  • Ticaret 12, (%100)

nsrtyksl adlı üyeden alıntı

Kurmalı mı pilli mi?

Kurmalı hocam pili yok.

Ek Olarak:

akrepkral adlı üyeden alıntı

Güzel saatmiş, altın renginde herhangi bir solma var mı?

Ben siyahından aldım herhangi bir solma olmadı şuana kadar.

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
Bende saat alıp pili bittikçe yenisini alıyorum :) bazen

Bir seferinde 1.kurye gelmediği için satıcıya bildirdim ikinciyi ücretsiz yolladı ve 2.de gelmediğini söyleyince 3.kurye ve takip no yolladı. Oda gelmeyince yeni bir gönderi hazırladığını ve diğer saatler gelirse hediyeleri olacağını söyledi. Yetmezmiş gibi bu arkadaş ile kısıtlı ingilizce ile anlaştık karşılıklı olarak ve hiç zorlanmadık. 4. takip numarası verdikten 2-3 gün sonra bir mesaj daha atıp bu yaşanan olaydan üzüldüğünü ve özür olarak kabül etmem için bir hediye daha yolladığını söyledi. paramı da iade etmek istediğini söyledi.

Buda benim böyle garip bir anımdır paylaşmak istedim :)

not : sadece saat geldi 4.gönderim ile :)
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

ademgao ademgao ademgao.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 119 / 120
  • Ticaret 19, (%95)
Haftalardır aklımda benimde, en kısa zamanda uygun saati bulup sipariş vereceğim. :)

Psd2css işleri için pm atınız.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
n11 nasıldır? Bunu anlamak için gerçekten yaşamak lazım. Yani n11'den alışveriş yapın ve sonra pişmanlık nedir görün derim.

• Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)

UNKEF adlı üyeden alıntı

n11 nasıldır? Bunu anlamak için gerçekten yaşamak lazım. Yani n11'den alışveriş yapın ve sonra pişmanlık nedir görün derim.

Kesinlikle katılıyorum bu dediğinize. N11den bir daha alışveriş yapmamayı ümit ediyorum. Hepsiburada ile yaptığım alışverişlerin hiçbirinde problem yaşamadım. Pişmanım.

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
ucuza saat almaya gerek yok diyecektim sonuçta moda ürünü ve çinlilerin modayla alakası yoktur

fakat 72 usd ve 50 usd lik saatlermiş. Bu kadar parayı çin saatine vermek yazıktır günahtır

Ek Olarak: Bu saatleri alanların önemli bir bölümü Türkmüş işlem geçmişine bakarsak.Bu kadar beğeniliyormu bu saatler ya.. Çin saatlerini alan olmaz diyordum oysa

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al