wmaraci reklam

Anonymous Ayyıldız Hack Tim tarafından Hacklendi

13 Mesajlar 2.655 Okunma
wmaraci reklam

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
AYYILDI TİMİM kendi sitesi ve forumuda kapatılmış ve çalınmıştı scripti bu siteninde gerçek anonymus sitesi değil galiba hiç bahsetmiyorlardı adamlar ülkenin trafiğini kitliyor bankalara zarar veriyor biz onların sitesi olduğuna inandığımız bir siteye index atılınca seviniyoruz garip
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

AtaturkunAskeri AtaturkunAskeri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
Bahsedilen grubun kesinlikle sitesi yok. Örnek veriyorum Red Hack isimli grup o kadar çok aynı isimle kurulmuş grup ve topluluk var ki yetişmek imkansız mantıklı düşünün sizce Dünya'ca ünlü böyle bir grup %100 savunmanın hiçbir zaman olmadığı medyaya girer mi girdi diyelim sizin mantığınızla neden wikipedia ya ayyıldız tim gibi koymazlar çok basit düşünüyorsunuz dostlar ya medyaya bu kadar aldanmayın ben kötüler demiyorum belkide abileri Cedkan bu duruma gülmüştür bile

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

AtaturkunAskeri adlı üyeden alıntı

Bahsedilen grubun kesinlikle sitesi yok. Örnek veriyorum Red Hack isimli grup o kadar çok aynı isimle kurulmuş grup ve topluluk var ki yetişmek imkansız mantıklı düşünün sizce Dünya'ca ünlü böyle bir grup %100 savunmanın hiçbir zaman olmadığı medyaya girer mi girdi diyelim sizin mantığınızla neden wikipedia ya ayyıldız tim gibi koymazlar çok basit düşünüyorsunuz dostlar ya medyaya bu kadar aldanmayın ben kötüler demiyorum belkide abileri Cedkan bu duruma gülmüştür bile

Azıcık inceleme yapsan iyi olurdu. Kendi facebook sayfalarında yazıyor websiteleri, bir çok website kullanıyorlar bunlar içerisinde blogspotta var tumblr de var. Facebook sayfalarında verdikleri site ; http://anonhq.com/
TayfunGuler

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al