wmaraci reklam

Api çeken panellerden hiç bişey almayın!

8 Mesajlar 2.777 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

altugofficial altugofficial Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Size tavsiyem Api çekip smm panel kuran ve kendi datasini kullanmayan panellere 1 TL bile yatirmayin %99 u ************** bunların isterse forumda 500 tane olumlu ticareti olsun kaç tane panelde bakiyem yandı 20 saat olmuş takipçi gelmiyor adama iptal et diyorum iptal seçeneği yok edemiyoruz diyor.kardesim takipçi gelmemiş bişey gelmemiş neyin davasını yapıyorsun ? Parayı almaya gelince peşin istiyorsunuz iptal et diyince yetki yok , öyle bişey yok , iptal olmuyor diyip duruyorsunuz kaç gün geçiyor ne takipçi beğeni izlenim geliyor ne bakiye geri geliyor günlerce öyle sipariş askıda bekliyor çalışmayan servisi iptal edemiyorsaniz parasını da peşin istemeyin o zaman önce hizmeti sağlayın parasını sonra verelim işinize gelir mi ? Hayır bu iptal edemiyorum mevzusuda yeni çıktı bundan 4-5 ay önce 30 tane panelde üyeliğim vardı servis calismayinca adam çat diye saniyesinde iptal ediyordu buda yeni moda oldu.

Yabancı smm panellerin gözünü seveyim hepsi kendi datasini kullanıyor adamlar sitede bakiyen varsa onu bile özür dileyip kartına yada hesabina geri aktarıyor Türk milletinde nerde böyle olmak.
Penunbra emreyvz OnurhanKonak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Allah aşkına yabancı smmler kendi datasını mı kullanıyor :D Ben yabancılardan çekiyorum justandan çektiiğim servis 5 gün başlamadı en sonunda ben kendi panelimden iade sağladım.
justan yabancıların en iyisi bir deneyin isterseniz. Ayrıca siz diyorsunuz başka yerden çekiyor iptal edemiyor adam elinde olsa iptal eder az anlayışlar karşılamanızı beklerim
muratgny4254 caglarmmedya

kişi bu mesajı beğendi.

muratgny4254 muratgny4254 Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Sosyal medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 405
  • Beğeniler 161 / 94
  • Ticaret 23, (%96)
@mehmetmasa katılıyorum hocam Just tan takipçi sipariş verdim 1 gunde attı + tam atmadı ,ama beğeni vs güzel,
takipçi türk panellerinde 3 saatte atıyor.

ONE ONE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web hizmetleri - SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 8 / 154
  • Ticaret 11, (%82)
Bence konu sahibi haklı ki onu ilgilendirmez just must eğer öyle rezil olacaksa girmesin bu işe.
muratgny4254

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

OnurhanKonak OnurhanKonak Sosyal Medya Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 66 / 37
  • Ticaret 4, (%75)
İç sesimi yansıtan gibi bir konuya denk geldim. Ayakta alkışlıyorum.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)

muratgny4254 adlı üyeden alıntı

@mehmetmasa katılıyorum hocam Just tan takipçi sipariş verdim 1 gunde attı + tam atmadı ,ama beğeni vs güzel,
takipçi türk panellerinde 3 saatte atıyor.

Hocam 5 günde atmadı 45Klık servis adamlar zaman verin diyor başka birşeyde demiyor :)

ONE adlı üyeden alıntı

Bence konu sahibi haklı ki onu ilgilendirmez just must eğer öyle rezil olacaksa girmesin bu işe.

Hocam haksız demiyoruz ki
" Yabancı smm panellerin gözünü seveyim hepsi kendi datasini kullanıyor adamlar sitede bakiyen varsa onu bile özür dileyip kartına yada hesabina geri aktarıyor "

Demesi garip hiç birinin kendi datasını kullandığına inanmıyorum benim TRden arkadaşlarım yabancılara türk takipçi sağlıyolar. Onlarda da aynı sorun var iptal edemiyorlar daha geçen gün 5 gün bekledim toplam 25$lık siparişi iade edecekler diye.
Ben 30-35$ civarı sipariş girdim 5 gün beklettikten sonra bana 25$ döndüler türk panelleri ya göndermiyor tam dönüyor yada bekletip gönderiyor.
İçerde 25$ bakiye var alabilcek varsa 10$ını ona veririm.

Lordun Lordun Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Muş
  • Ad Soyad L** S**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Just panelde bende bekliyorum iptal talebi veridm 3 gündür takipçi gönderme diler bakalım ne olacak

Gercekefsane Gercekefsane WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Tıp Doktoru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 8, (%100)
Just gibi çoğu panel son güncelleme ile patladı. Kendi datalarıni kullanan tum servisler patladı.
İnstaweb kullanan arkadaşım var 60k aktif gerçek sponsorlu ile kasıyor 100k üzeri proxy var sürekli ekleniyor. Ona rağmen bir kaç gün içinde 8k ya düştü ve sürekli düşüş devam ediyor.
Kısacası takipçi gönderen hepsi son günlerde patladı biz günlerce bekliyoruz hala işlem yapılmıyor.
Destek istiyoruz siparişi Hızlandiriyoruz özür dileriz şeklinde yanıt geliyor. Ancak sonuç 0. 5 10 takipçi atıyor 3 4 gün sonra geri iade oluyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al