freelance iş ilanları

Araba alıcam 1 ay kullanıp karla satabilir miyim ?

29 Mesajlar 3.419 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Arkadaşlar s,a;

100.000 lira civarı bir para ile araba almak istiyorum. Açıkçası hiç arabam olmadı bugüne kadar şirket arabası kullandım hep otomatik vites yine otomatik vitesli bir araba almak istyorum 100 bin civarında hazır almışken hem 1 ay kadar kullanmak hem de ticaret yapıp karla satmak istiyorum nasıl yapabilirim bunu. Yani değerinden bir kaç bin lira aşağıya araba nasıl alabilirim ?

wmaraci
reklam

fersev fersev Keyfekeder Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)
piyasayı takip edip altında bir araç alacak ve değerinde satacaksın. Ancak bunlar şans işleri, öyle kolay değil, yani kar edeyim derken aldığın fiyata da verebilirsiniz. Bu konularda kesin konuşulmaz. Allah göstermesin belki kaza yapacaksın araç hepten seni zarara uğratacak bunları bilemezsin. İlla yatırım yapacağım diyorsan ev al :) biraz bekle ve karlı satış bulunca elden çıkar. tabi ki bu tavsiyem ama sizi bilirsiniz.
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

site alımı yapılır.

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
fersev yok hocam yatırım ıcın degıl ya bi kendi arabam olsun da rahat rahat kullanayım ıstıyorum acıkcası ama satarken de zararsız verebıleyım dıyorum bu hacızlı arabalar falan oluyormus ama nasıl oluyor bılgım yok

halitkara halitkara www.inancgroup.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilgi işlem - yazılım destek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 139 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
100 bin liran var ve çöpe atmaya yer arıyorsun valla pess. hacizli mal vs bulaşma. sıfır al ertesi gün sat zarar edersin. 2. el temiz al mayıs ayı gibi 3-4 bin karla satabilirsin. KralFx
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
halitkara mayıs ayında arabalara zam mı geliyor hocam. bu arabaların yeni modelleri hangi aylarda cıkıyor o aylar dusus olur herhalde yenı model cıkıyor dıye

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 139 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
mahsus mu basit şeyler soruyosun abi :) KralFx . alacağın arabaya göre değişir.yaz sezonu açıldığı için insanlar talep eder arabalara evlere. araba ihtiyaç ama dert. 100 bine lüks araba alcan vergisi,park etcek yerin yoksa sıkıntı. yatırım yapacaksan bana göre gayrimenkul.

Ek Olarak: @[KralFx](userid:58422) bak yeni konu açmış arkadaş .

https://wmaraci.com/forum/konu-disi/arkayi-cizdik-bakalim-2-gunde-2-kaza-378036.html

alırsın 100 bin e aracı böyle şeylerle uğraşırsın :) illa olcak diye bişey yok ama istanbul da yaşıyorsan %85 yaşarsın. bende de 2011 astra var yaşadım çünkü alalı 3 ay oldu.

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
halitkara yok be hocam ne diye mahsus sorayım. 1 ay kadar arabayla ailemide alıp gezicem. Gitmemiz gereken yerler var . Ne bileyim arabalar hangi ay hangi mevsim cıkıyor bılmıyorum. Hangi donem fıyatı artar vs bilgim yok ancak araba olarak seat leon audi a3 veya golf dusunuyorum. kucuk hatcback olcak yani

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam 100.000 TL yi bankaya yatır. 1000 TL civarında getirisi olır diye düşünüyorum. Üstüne 1000 daha koy. 1 aylık araç kirala full kaskolu. Rahatça bin. İster vur ister kır ister pert et hatan olmadığı sürece.

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 139 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
KralFx bmw 1.18 al yakışır.:)

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Victoryksk hocam yok paratyı yatırım yapmak için araba almak ıstemıyorum yanlış anlaşıldım sanırım. bir ay en fazla 2 ay annemin memlekete ordan babamın memlekete gitcez vs rahat edelim diye hem de bi şu araba hevesimi içimden atayım diye diyorum. Kiralık araba vursak falan ne biliym başımıza bela olur kendi arabamı Allah korusunda tabi de vursak ne biliym kasko masko yaptırır bu kez zaten normalden ucuza aldıgımızı aynı fıyata satarız dıye dusunuyorum

Ek Olarak:

halitkara adlı üyeden alıntı

KralFx bmw 1.18 al yakışır.:)

guzel gorunuyor hocam :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al