wmaraci reklam

ArayanıBil Plus Hk.

4 Mesajlar 1.309 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
Bir reklamda görüp arayanibilplus.com adresine girdim. Bir buton çıktı, Onaylıyorum'a tıkladım. Sonra birden bana SMS geldi ve aboneliğim başlatıldı.

Türk ******* Online İşlem uygulamasına girerken bile Alternatif kanal şifresi soruyor, burada tek tıkla başlaması normal mi?

"İptal edilen dönem için ücret iadesi yapılmaz." notu düşmüşler, ben 1 dk içinde iptal ettim. Bu nedir ya! Tek tıkla abonelik başlatmak da neymiş?

Edit: "Haftalık 1GB internet paketi hediye edilir." yazıyor fakat sadece faturalı hatlarda oluyormuş, bu nedir arkadaş! Bununla alakalı bir bilgilendirme bile yok.

wmaraci
reklam

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Yazılımları tel numarasına ulaşma özelliği de mevcut o zaman. Siz numaranızı vermeden size sms atmaları ve ayrıca numaraya abonelik başlamaları uygun değil, eğer kullanim şartları tarzında bir metin de yoksa tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz eğer tlnizden kesinti yapıldıysa.

Edit: Şimdi gördüm. Tt'nin özel hizmetiymis. Sitelerinde bilgilendirme mevcut. Formda da tel numaranızı kendiniz verip onaylamissiniz. Bir zamanlar Turkcelin kimaramis hizmeti gibi.

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)

carasar adlı üyeden alıntı

Yazılımları tel numarasına ulaşma özelliği de mevcut o zaman. Siz numaranızı vermeden size sms atmaları ve ayrıca numaraya abonelik başlamaları uygun değil, eğer kullanim şartları tarzında bir metin de yoksa tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz eğer tlnizden kesinti yapıldıysa.

Evet para kesilmiş. Tüketici mahkemesi sizce bir şey yapar mı bunlara 😆

Edit: Siz TT müşterisi olmadığınız için telefon no girme kısmı gözüküyor. Bende gözükmüyor. Sadece buton var.
https://ibb.co/9cbJfyb

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Yaparlar hocam da aylık ücreti 3.49 mus. Siz o 3.49 alacağım derken 349 verirsiniz :D

Gecen bir arkadaş diyordu sattığım 1000 üründen 999 iade gelecek. Iade işleminde vergi işlemi nasil oluyor diye. Ayni yöntem. Kimse 3.49 aramaz diye iade islemini de yaptirmiyorlar Mahkemeye de kimse gitmez.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al