wmaraci reklam
lidertakipci

Arkadaşlar ilk yazım hakkında fikrinizi almak istedim.

3 Mesajlar 539 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

byhalo byhalo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar vakit ayırıp okursanız ve eleştirisel yorumlar yaparsanız çok sevinirim. Her türlü eleştiriye açığım kendimizi geliştirmek için en önemli etkende gelen eleştiriler. Bloğumda bir yazı yazdım ve yazım hakkındaki yorumlarınızı almak istedim.

Merhaba arkadaşlar sizlere aşık olduğum bir diziden çok sevdiğim ve beni çok etkileyen korku üzerine düşünmemi sağlayan kısa ve öz bir yazı sunmaya karar verdim. Öncelikle diziyi nasıl izlemeye başladığımdan bahsedeyim. İzleyenler ve hastası olanlar bilir star tv'de salı geceleri saat 02:00 da yeni bölümleri yayınlanırdı. Ben sabah okula gittiğim halde her salı gecesi Prison Break Star tv'deki adıyla Büyük Kaçış :) izlemek için uyumazdım. Her bölüm sonunda bir sonraki bölüm için tahminler yürütür ve bu tahminleri hiç tutturamadığım için deli gibi severdim bu diziyi. Not: Bizim dizilerde sonraki bölümde olacakları tutturamama ihtimalim yok denecek kadar azdır :) Neyse gelelim korku kısmına arkadaşlar korku Michael Scofield' ın abisi Lincoln Burrows'un deyimiyle havadır. Evet havadır. Korkular biz onları büyüttüğümüz ve beslediğimiz için durmadan büyürler gelişirler. Bize sevdiklerimize ve geleceğimize birer engel olarak Çin Seddi gibi karşımıza dikilirler. Büyük hatalar yapmamıza bazende hiç bir şey yapamamamıza sebep olurlar. Bu aralar korkularımın üstüne gitmeye başladım onlardan kaçmak yerine birer birer yüzleşmeyi seçtim. Bu bana acı versede kendimi çok kötü hissetmeme sebep olsada korkularımla savaşmanın beni gün geçtikçe daha kararlı ve güçlü kıldığını farkettim. Bir korkunun ardına sığınıp bize biçilen rolleri oynamak korkuğumuz için kaçmak risk almamak o kadar kolay ki çoğumuz bunu tercih ediyoruz....
devamı linkte
http://kurnazadam.com/korku-nedir/

http://halitulu.com/
wmaraci
reklam

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Kısa olmuş biraz daha uzun olabilirdi.
byhalo

kişi bu mesajı beğendi.

iqhaber.com

byhalo byhalo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

fyani adlı üyeden alıntı

Kısa olmuş biraz daha uzun olabilirdi.

Yorumunuz için teşekkürler daha uzatırdımda sıkmamak adına kısa kesim dedim bi dahaki yazılarımda devamını getiririm inşllah.
seomweb

kişi bu mesajı beğendi.

http://halitulu.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al