wmaraci reklam
lidertakipci

Arkadaslarim disliyor yardim edermisiniz

81 Mesajlar 7.269 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cliaweb cliaweb Web Hosting Sağlayıcı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** Y**
  • Mesajlar 1020
  • Beğeniler 356 / 356
  • Ticaret 8, (%100)
Merhabalar,

arkadaşlarınıza bu sektörün ve iş dallarının eğlenceli hallerini, ortaklaşa gruplar halinde neler yapabileceğinizi, ortak bir fikir bulup bunu onlarla beraber geliştirmek istediğinizi belirtin. Şu anki arkadaşlarınız veya yeni edineceğiniz arkadaş grubunuzla da bu durumu paylaşın.

İnsanlar pek çok şeye zor alışırlar ve kendilerinin ilgilenmediği / yapamadığı şeyleri sizinde yapamayacağınızı söylerler. Bu durum belirli yaşlarda sizi üzebilir ancak web sektörü "bir fikrim var" diyenleri, "amacı" olanları, "azimli" olanları asla yüz üstü bırakmaz.

Saygılarımızla ...

Linux Hosting | Linux Reseller | VPS | VDS https://www.cliaweb.com - İletişim : +90 (850) 885 10 39
wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

cliaweb adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

arkadaşlarınıza bu sektörün ve iş dallarının eğlenceli hallerini, ortaklaşa gruplar halinde neler yapabileceğinizi, ortak bir fikir bulup bunu onlarla beraber geliştirmek istediğinizi belirtin. Şu anki arkadaşlarınız veya yeni edineceğiniz arkadaş grubunuzla da bu durumu paylaşın.

İnsanlar pek çok şeye zor alışırlar ve kendilerinin ilgilenmediği / yapamadığı şeyleri sizinde yapamayacağınızı söylerler. Bu durum belirli yaşlarda sizi üzebilir ancak web sektörü "bir fikrim var" diyenleri, "amacı" olanları, "azimli" olanları asla yüz üstü bırakmaz.

Saygılarımızla ...

Webmaster arkadas edinirsem kesinlikle paylasirim zaten ustad tesekkur ederim yorumunuz icin
cliaweb

kişi bu mesajı beğendi.

sadrazam sadrazam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)
Tavsiyem olarak az arkadaş edin ama tam arkadaş olsun . gerisi boş yada çıkarcıdır.

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
Hocam artık yeni tipler ürüyo çete gibi bişey yani 10 yıllık arkadaş dahi olsanız o grubun yanına gittiğinizde sizi yeni olarak algılayıp küçümsüyorlar eski dostluklar pek kalmadı bana göre ilk okulda ve üniversite hayatında arkadaşlarınız olabilir ufakta olsa :D lise yaşlarında dediğim gibi arkadaşlık pek kalmadı.

Benimde toplam 3-4 arkadaşım vardır. Teki bizde internet var diye arkadaş :D diğeri pcden anlıyorum diye arkadaş tek 2 tanesi gerçek arkadaş

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

wmaraci
wmaraci

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
Kaderimiz ayni galiba suan disarda gezip tozacak hal hatir soracak bir arkadasim bile yok aslinda sanala baglanmamin bir nedenide bu

hmttatar46 hmttatar46 Cümleten S.a Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)
hocam kişisel bakımınıza ve giyiminize dikkat etmiyorsunuz değil mi ?

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

warpower adlı üyeden alıntı

Hocam artık yeni tipler ürüyo çete gibi bişey yani 10 yıllık arkadaş dahi olsanız o grubun yanına gittiğinizde sizi yeni olarak algılayıp küçümsüyorlar eski dostluklar pek kalmadı bana göre ilk okulda ve üniversite hayatında arkadaşlarınız olabilir ufakta olsa :D lise yaşlarında dediğim gibi arkadaşlık pek kalmadı.

Benimde toplam 3-4 arkadaşım vardır. Teki bizde internet var diye arkadaş :D diğeri pcden anlıyorum diye arkadaş tek 2 tanesi gerçek arkadaş

:D kucumsuyirlar benj surekli yalan soyluyorlar gercek arkadasim yok sanirim

Ek Olarak:

hmttatar46 adlı üyeden alıntı

hocam kişisel bakımınıza ve giyiminize dikkat etmiyorsunuz değil mi ?

Bundan 2 3 seneydi ustad dikkat etmeme suan cok dikkat ediyorum

Ek Olarak:

TheThanatos adlı üyeden alıntı

Kaderimiz ayni galiba suan disarda gezip tozacak hal hatir soracak bir arkadasim bile yok aslinda sanala baglanmamin bir nedenide bu

Aileye gelde anlat disarda arkadas vardida biz pcdemi oturduk ? :\

Ek Olarak:

sadrazam adlı üyeden alıntı

Tavsiyem olarak az arkadaş edin ama tam arkadaş olsun . gerisi boş yada çıkarcıdır.

Tavsiye icin tesekkurler tam arkadas 2 tane olsa daha ne istenirki :)

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Vay be gençlik ne hallerde, -neyin kafasını yaşıyorlar cidden enteresan- neyse
Tüyo 1: Öncelikle yapmaktan hoşlandığın bir spor bul, istemesen de bir arkadaş çevren oluşur.
Tüyo 2: kulüplere katıl. Sinema,fotoğrafçılık,tarih,kitap kurtları vs. hoşlandığın ne varsa artık.
Not : Taktikler kız tavlama için de kullanılabilir ^^
Taktik 1: Kızlardan not iste, defter iste, ben şunu anlamadım beraber ders çalışalım falan de ya da sen ders anlat
Best taktik ever: Sınıftan veya okuldan biraz kilolu, çok konuşan, arkadaş çevresi geniş bir kızla kanka oluyorsun. Sonra 1-2 ayda çevresinde kim var kim yok tanış işte. Bu kızlar çok iyi supportlardır ^^
Yok daha da olmazsa gel İzmir'e bi çayımızı iç
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

negiu adlı üyeden alıntı

Vay be gençlik ne hallerde, -neyin kafasını yaşıyorlar cidden enteresan- neyse
Tüyo 1: Öncelikle yapmaktan hoşlandığın bir spor bul, istemesen de bir arkadaş çevren oluşur.
Tüyo 2: kulüplere katıl. Sinema,fotoğrafçılık,tarih,kitap kurtları vs. hoşlandığın ne varsa artık.
Not : Taktikler kız tavlama için de kullanılabilir ^^
Taktik 1: Kızlardan not iste, defter iste, ben şunu anlamadım beraber ders çalışalım falan de ya da sen ders anlat
Best taktik ever: Sınıftan veya okuldan biraz kilolu, çok konuşan, arkadaş çevresi geniş bir kızla kanka oluyorsun. Sonra 1-2 ayda çevresinde kim var kim yok tanış işte. Bu kızlar çok iyi supportlardır ^^
Yok daha da olmazsa gel İzmir'e bi çayımızı iç

:D Elinize sağlık üstadım . O en son best taktik everi yapsam biri gelir mevzu cıkar riskli biraz al basına bela sonra Taktik 1 se Benim lise E.M.L A.M.L yani kız fazla yok bizim sınıftakilerle baya yakınım o best taktik harici diğerlerini listeme kattım tekrardan teşekkür ederim.

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç olmadı üniversitede lazım olur ^^ aklının bi köşesinde bulunsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al