wmaraci reklam

Artık Psikolojim Bozulacak!

14 Mesajlar 1.412 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

onurdalkilic onurdalkilic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Öncelikle selamun aleyküm. Ben uzun yıllar boyunca makale yazarlığı yapan işini seven bir insanım. Ve ona devam ediyorum. Birkaç gün önce kendi sitemi kurdum. Bir tane dizi fragmanı bir adette şarkı sözleri sitesi kurdum. Kendim tema yazayım dedim olmadı. Seo yapmayı öğreneyim dedim olmadı. Php de bir şey öğreneyim dedim olmadı. Kendimi bir türlü geliştiremedim. Artık psikolojim bozulma durumuna geldi. Ne yapacağım bilmiyorum allah aşkına bir akıl verin. :(

wmaraci
reklam

asd4129 asd4129 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 14 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Bildiğin işi yap

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
asd4129 tavsiyen için sağol. Kendimi geliştirmek amaç zaten.

onurcetin60 onurcetin60 ------------------------- Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)
İyi şeyler zaman alır adaşım zamanla öğrenirsin bence sen öğrenme konusunda acele ettin. Sakin ve en yararlı şekilde ilerle...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Elindekilerin kiymetini bil makale isi guzel is yillarimi verdim ama sevemedim keske senin gibi sevebilseydim. Hersey olmaz duzenleyerek basla.

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
aç gözlülük yapıp sağa sola saldırma. Seo denedim olmadı php denedim olmadı vs demişsin. Bu alanlarda insanlar bir şeyler başarmak için yıllarını veriyor. Öyle zaten 1 ayda yapabileceğin şeyler olsa bu alanların bir değeri kalmazdı dimi dost. İlk önce bir karar ver. + larını ve - lerini düşün işin. Sevip sevmeyeceğini düşün. Sonra o alana yönel ve başarana kadar devam et. Aç gözlülük yapıp biraz bundan biraz bundan diyerek zaten bir şey başaramazsın. Başarsan da ancak şansına başarırsın.

OyunBlogu OyunBlogu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Para kazanmak kolay değil emekler sonucu para kazanılır,1 Gün seo,1 gün php bakarak olmaz :) 1nci dersten değilde 5nci dersten başlarsanda olmaz

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Galiba tam olarak anlatamadım derdimi. Ben bunlara baktım ama nereden başlayacağım? Neleri öğreneceğim? Nasıl Öğreneceğim? Bir insanın tek olması zor. Tek başıma öğreniyorum ne öğreniyorsam. Yol gösteren bir insan olmayınca gerçekten zorlanıyorum.

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 878
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Asıl mesele beklentiler ve zaman. Biz internet sektöründe olanlar bazı şeylerin hızlı olmasına alıştık genel toplum düzeyinde internet alanında daha bilgili daha hızlı öğrenme eğilimindeyiz. Örneğin bir işin internet ve bilgisayarda olması bize kafadan onun yapılabilir olduğunu empoze etmektedir. Burada da benim gördüğüm durum aynen bu zaman ve sabır konusunda sende diğerlerimiz gibisin yavaş yavaş sindire sindire yapmalısın :D

İnternette ücretli&ücretsiz php kursları var toplam 40-70 saat :) bunu günlerce öğrene öğrene yapmakta da var 3 günde bitirmekte :) Bence sende sorun yok senin sorunun beklentilerin ile hayatta olanlar aynı zamanlamayı yakalayamıyor.

Hayat yaptıklarımız ile yapmayı hedeflerimiz aynı anda olmayabiliyor. Gün gelir biri için yavaşlama gün gelince diğeri için hızlanmayı öğrenmelisin.

:) Gece gece okudum güzel yazdım be

• Üyelik 31.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 13, (%100)
Valla onu bende anlayamadım hocam en son buraya yazayım akıl veren olur diye düşündüm. Hayatta istediğim şeyler zamanında hiç olmadı zaten. Bakalım neler olacak. Başka yorumlarda bekliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al