wmaraci reklam
lidertakipci

Avukat arkadaslar varsa bir bakabilirlermi

22 Mesajlar 2.091 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Oncelikle herkese kolay gelsin hayirli isler diliyorum. Ben bi kac ay once biriyle kavga etmistim kendisi benden sikayetci olacagini soylemisti benden. Bu gun eve polis gelmis bana mahkemeye cagirdiklarina dair bi kagit falan gelmedi ama eve gelen polis daha once mahkeme oldugunu ve benim gitmedigimi eger gitmezsem zorla goturulecegimi soylemis. Birde su sorun var benim kavga ettigim kisi degilde baska bir kisi dava acmis bana. Dava acan adami tanimiyorum ben ismini ilk defa duyuyorum. Soracagim su bu adam bana halaret davasi acmis yani ben adami tanimadigim ve onunla kavga etmedigim halde bu adam bisey tutturabilirmi? Sonucta ben onunl kavga etmedim ve tanimiyorum yardimci olacak arkadaslar cikar umarim.

wmaraci
reklam

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
İnternette tartıştığın birisi sana dava açmıştır o halde.

http://www.alicankosedag.com.tr

• Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Hayir hocam kavga ettigimiz yaziyormus kagitta ben iste oldugum icin detayli inceleyemedim ama internet uzerinden de kimseyle oyle bir tartismam olmadi

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
Tebligatın gelmiş sen görmemişsindir. Muhtarlığına gidip soracaksın, adıma tebligat varmı diye. Yoksa da bazı muhtarlıklar daha önce gelip gelmediğini sistemde saklıyor. Eğer mahkemeye gidip savunmanı vermezsen kaybetmiş sayılırsın yada polis gücüyle mahkemeye getirilme kararı çıkabilir. Şimdi senin bile nedenini bilmediğin birşeyi burada kimse bilemez.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Zaten gelen polis gelmeZse zorla goturecegiz demis. Ama benim asil sorum su bu tanimadigin hic gormedigim adam bana dava acmis mahkeme buna nasil inanir? Yani ben gidince ben bu adami tanimiyorum kendisiyle aramizda hic birsey gecmemistir ilk defa burda goruyorum dedigim zaman mahkeme ne yapacak? Adam acmis davayi ama birsey tutturabilirmi ? Yani ben bi ceza alirmiyim ? Sonucta bi delili ispati yok bu adamin onunla kavga ettigime dair.

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

umittopcan adlı üyeden alıntı

Zaten gelen polis gelmeZse zorla goturecegiz demis. Ama benim asil sorum su bu tanimadigin hic gormedigim adam bana dava acmis mahkeme buna nasil inanir? Yani ben gidince ben bu adami tanimiyorum kendisiyle aramizda hic birsey gecmemistir ilk defa burda goruyorum dedigim zaman mahkeme ne yapacak? Adam acmis davayi ama birsey tutturabilirmi ? Yani ben bi ceza alirmiyim ? Sonucta bi delili ispati yok bu adamin onunla kavga ettigime dair.

Kanıt varsa sonuçlanır o gün, kanıtı yok ise, yeterli kanıtlar bulununcaya kadar davayı uzatırlar, sonuçsuz kapanır dava sonrasında. Bildiğim bu benim. AvukatDenizCelik yardımcı olacaktır.

http://www.alicankosedag.com.tr

• Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Birde e devletten sorgulatiyorum adiniza acilmis bir dava bulunmuyor diyor. Olabilirmi boyle birsry anlamadim gitti e devlette neden gorunmuyor?

ecirweb ecirweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Ajans Yöneticisi
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Öyleymiş, böyleymişten ziyade, önce duruşma gününden önce bi mahkemeye gidin, hakkınızda açılan kamu davasının iddianamesini alın, okuyun, ne ile suçlandığınızı öğrenin. daha sonra kafanıza takılan bir şey olursa pm ile ulaşın hukuki olarak yardımcı olmaya çalışırım.

bulunduğunuz yer adliyesine gidin, savcılıkta görevli arkadaşlara kimliğinizi verin. hakkınızda var olan soruşturma yada dava hangi birimde ise uyaptan sorgular bilgi verirler.

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
mahkeme değil savcı çağırmıştır, genellikle önce savcılık vasıtası ile karakolda ilk ifadeniz alınır daha sonra mahkeme yolu ile devam edilir.

birşey çıkacağın sanmıyorum..

• Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)

cleiner adlı üyeden alıntı

mahkeme değil savcı çağırmıştır, genellikle önce savcılık vasıtası ile karakolda ilk ifadeniz alınır daha sonra mahkeme yolu ile devam edilir.

birşey çıkacağın sanmıyorum..

Dedigim gibi kagidi inceleyemedim ama bakalim gidince gorucez

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al