lostyazilim

Avukat varmi acaba bakabilirmi

3 Mesajlar 191 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

RolickaTR RolickaTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Müthait
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

Merhabalar 2021 2022 yıllarinda bir hosting müşterim sahibinden.com klonlamış ve 3 kişiyi  dolandirmiş 3 üde farkli kişi ve farkli dosyalar  hosting isp leri bana ait oldugu için bana geldi  karakola ifadeye cagirdilar  kendilerine hosting satıl işini yaptigimi fakat artik yapmadigimi yaptigim zamanlar vergi levhamin ve yer saglayici belgemin bulundugunu  domaini soylerseniz size müşteri bilgilerini verebilcegimi söyledim fakat domaini bir türlü verme taraftari olmadi ifademi alan memur  dolandiran kişi whatsap üzerinden bir numaradan iletişime geçmiş bana numarayi gösterdiler bilmedigimi belirtim  herşeye itiraz etigim ve bu işi yaptigim bir ifade çıkardilar daha once de ayni domain den ifade vermiştim savci karakol dan ifademi istemiş fakat karakol da ifadem çıkmıyor bana ifade  kağıdımı istediler fakat 1 yıl falan olmuştu sanirim kayip olmuş bulmazsan hakında yakalama kararı falan çıkar dediler nasil bir yol izlemeliyim yarin vergi levhasi yer saglayici belgem ve  müşteri bilgilerinin oldugu bir dosya ile tekrar karakola gitcem  nasil bir yol izlemeliyim

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: RolickaTR (07.07.2024 14:37)

wmaraci
reklam

RolickaTR RolickaTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Müthait
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

avukat yokmuuuu hiç

damla1 damla1 Profesyonel Makale Yazımı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek Hukukçu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** İ**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 398 / 114
  • Ticaret 201, (%100)

Merhaba,

Profesyonel destek için iletişime geçebilirsiniz. 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al