wmaraci reklam

Bakanlıktan Wikipedia Açıklaması

15 Mesajlar 1.266 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1380
  • Beğeniler 699 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
Paypal Türkiye'de yapılan finansal verilerini Turkiyede barındırmadığı için lisans alamadığından Türkiye pazarından çekilmek zorunda kaldı. Bu finansal veriler ne zama ülkemizde barinirsa o zaman lisansini da alir. Bu kural sadece paypal için gecerli de değil. Demek ki paypal kalmak istemiyordu.
Hemen heee onu da devlet kovdu, bizden baska ne beklenir ki marsa da gidemeyiz sirf bu yüzden peeeh. Paypal ile wiki açık kalsaydı kesin uzaydaydık(!)
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
wmaraci
reklam

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Anlamanız gereken tek şey, Wikipedia, Türkiye hakkında olumsuz, eleştiri vb. içerikler yazsa dahi, Türkiye içerisinde bulunan Seksen milyon insanın Wikipedia'ya erişim izninin kısıtlanamayacağı. Türkiye hakkında olumsuz bir şey yazabilir fakat bu beni ilgilendirmez, benim Wikipedia'ya giriş amacım bilgi edinmek. Devlete gereğinden fazla öncelik veriyorsunuz, devlet sizin için var, siz devlet için değil.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Bura Türkiye :) :)

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1380
  • Beğeniler 699 / 702
  • Ticaret 21, (%100)

Inchredible adlı üyeden alıntı

Anlamanız gereken tek şey, Wikipedia, Türkiye hakkında olumsuz, eleştiri vb. içerikler yazsa dahi, Türkiye içerisinde bulunan Seksen milyon insanın Wikipedia'ya erişim izninin kısıtlanamayacağı. Türkiye hakkında olumsuz bir şey yazabilir fakat bu beni ilgilendirmez, benim Wikipedia'ya giriş amacım bilgi edinmek. Devlete gereğinden fazla öncelik veriyorsunuz, devlet sizin için var, siz devlet için değil.

Şimdi bir oluşum gelecek benim tarihim hakkında yalan yanlış kirli bilgi verecek. Bende beni ilgilendirmez içindeki doğrulari cımbızlarım ben mi diyeceğim. Bilgi almak için varsa bilgi doğru olmalı. Aksi halde yanlış bilgidir. Yanlış bilgi düzeltmedikçe kimseye bir faydası yoktur. Zehir saçmaktadır.
Devlet bizim için var evet bizde devlet için varız biz olmazsak devlet, devlet olmazsa biz olamayız.
flashoyun

kişi bu mesajı beğendi.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Türkçe yazamayan tipler burda tarihimizi Türklüğü falan savunuyoruz diyor. Vallahi bu kitle eğitilmez. İnsanların bilgiye ulaşım araçlarını engelleyemezsin. Boş boş muhabbetlere girmeyin. 3847374 tane kişi kurum ve kuruluş var devleti ve ülkeyi her fırsatta küçük düşüren.

Ya neyse neyse ben bıktım size bunları anlatmaktan. Benim zihniyetimle uzaya gitmesek de şu ana kadar en azından kendi markamızı teknolojilerimizi oluşturmuştuk.

Senin zihniyetinin hakim olduğu ülkenin durumu ortada şamar oğlanı gibiyiz. Bu ülkede 1 senedir Abd büyükelçisi yok 3. Sınıf ülke gibi birilerini bırakıyorlar onlar işleri hallediyor. Küçük düşmekten dem vuruyorsan buna vur. Elin Yunanı gel de adaları al diyor küçük düşmekten dem vuruyorsan buna vur.

Neyse bu ülkeyi de çok yakında o beğenmediginiz zihniyet kurtaracak. Yabancı yatırımcı Türkiyeye gelmiyor Paypal neden gelsin??? Adalet yok bir şey yok. Yarın adamlara ohalle kayyum atasalar ne olacak :) olur mu? Olur burası Türkiye. Bir adama bankalardan 800 milyon lira kredi verdirip kanal satın aldıran kendi propagandasını yaptıran bir devlet var karşımızda.

Hadi iyi günler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al