wmaraci reklam

Banka hesabı para giriş çıkışı hk yardım

6 Mesajlar 3.124 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aayineben aayineben WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 49 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar ben Twitter hesap alış satış reklam satış letgo da ikinci eller satış yapıyorum sürekli olarak ve hesabıma sürekli para giriş çıkışı oluyor. Duyduğuma göre de sürekli böyle küçük miktarlarda para giriş çıkışı olunca ceza geliyormuş vergi cezası ve banka hesabını kapatıyorlarmis ayrıca yüklü miktarda vergi borcu geliyormuş.

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Yaklaşık 1 yil sonra geliyormuş cezalar. Ne yapmam lazım benim

Ayrıca ödemelerimi almam için ne önerirsiniz? Sanal Pos vs gibi

wmaraci
reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Bende merak ediyorum farklı banka hesaplarına çeksek nasıl olur acaba

Nisan Nisan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizmci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 37 / 39
  • Ticaret 5, (%100)
Vergi takip sistemini kimse tam bilmiyor. Ama söylenen, bir kişinin gelir giderinde anormallik olursa sistemin alarm verdiği. Örneğin kişinin hesaplarına bir ayda 50 bin tl(rakam belli değil) girerse alarm veriyor ve kişi hakkında inceleme başlatılıyor. Denetmen, kişiye gelirin kaynağını soruyor. Düzgün cevap alamazsa ceza yazılıyor.

En gelişmiş sistem vergi sistemi. Kaçmaya çalışmak anlamsız. Adi şirket kurup vergi ödenmeli.

Ceza yemek istemiyorsanız küçük işlerle uğraşmayın. 5 milyar tl vergi cezanız varsa sorun olmaz. Silinir borç. Ama 200 tl cezanız varsa banka hesabına haciz koyulur. Futbol kulübü kurarsanız hem borçlar silinir hem de teşvik ödenir. Zira futbol kulüpleri her şeyden daha önemlidir.

hasannakyuz61 hasannakyuz61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ceza filan gelmez denetmen seni inceleyemez neden çünkü şirket değilsin her hangi bir faturalı işlemin yok anca sana soru sorar oda öyle bir şey olur ise sen de dersin ki sağdan soldan alacaklarım vardı bu kadar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aayineben aayineben WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 49 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

Nisan adlı üyeden alıntı

Vergi takip sistemini kimse tam bilmiyor. Ama söylenen, bir kişinin gelir giderinde anormallik olursa sistemin alarm verdiği. Örneğin kişinin hesaplarına bir ayda 50 bin tl(rakam belli değil) girerse alarm veriyor ve kişi hakkında inceleme başlatılıyor. Denetmen, kişiye gelirin kaynağını soruyor. Düzgün cevap alamazsa ceza yazılıyor.

En gelişmiş sistem vergi sistemi. Kaçmaya çalışmak anlamsız. Adi şirket kurup vergi ödenmeli.

Ceza yemek istemiyorsanız küçük işlerle uğraşmayın. 5 milyar tl vergi cezanız varsa sorun olmaz. Silinir borç. Ama 200 tl cezanız varsa banka hesabına haciz koyulur. Futbol kulübü kurarsanız hem borçlar silinir hem de teşvik ödenir. Zira futbol kulüpleri her şeyden daha önemlidir.

Herseyi güzel anlattınız da futbol kulübünü anlamadım hocam 😂 futbol kulübü mu kurayım yani

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
Ceza değil de, bloke konuluyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al