wmaraci reklam

Ben Nerelere Gidem :(

8 Mesajlar 960 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Öncelikle merhaba dostlar. KPSS'den çıktık malum. İyi de geçti. Ancak sınava hazırlanırken, websitem olan tekkelime.net'e fazla önem veremedim. Hatta hiç makale vs.de yazamadım yayınlayamadım.

Ancak şimdide pc'ye pek geçemez oldum memurluk tutmaz ise falan diye YGS-LYS'ye odaklandım. Sizce ne yapmalıyım.

Domain 2018 yılına kadar var. Hosting'de bir o kadar var elimde, reseller olarak. İçinde de bir çok domain var. Rahat 10 kişiye'de sponsorum hosting olarak.

Bana bir yol gösterin iyi kötü her yorumu bekliyorum. Sizlerin yorumları benim için cidden çok önemli. Lütfen herkes görüş bildirsin.

Siteyi satmayı düşünüyordum ama alan da çıkmaz diye düşündüm. Alacak olan varsa hiç düşünmeden satarım zaten. Kafamın rahatlaması açısından.

Ancak başka görüşlere de ihtiyacım var. Hadi dostlar pamuk eller klavyeye.

wmaraci
reklam

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Yani geleceğin daha önemli yazamıyorsan yazamıyorsundur. Satılığa çıkar haziranda lys bitene kadar alıcı çıkmazsa devam edersin.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
harcadığın para 1000 tl den fazla değildir büyük ihtimalle hazırlandığın şeyler olursa 1 ay sürmeden parası çıkar zaten uğraşma uygun fiyata sat gitsin

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Stero0 adlı üyeden alıntı

Yani geleceğin daha önemli yazamıyorsan yazamıyorsundur. Satılığa çıkar haziranda lys bitene kadar alıcı çıkmazsa devam edersin.

kralsoft adlı üyeden alıntı

harcadığın para 1000 tl den fazla değildir büyük ihtimalle hazırlandığın şeyler olursa 1 ay sürmeden parası çıkar zaten uğraşma uygun fiyata sat gitsin

Alacak insan yokki hocam onu napıcaz konu açmıştık ama içinde torrent vs olduğu için alan çıkmadı.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

23759 23759 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 166 / 91
  • Ticaret 10, (%100)
Günde 1 makale yazmak maksimum 1 saatini alır. O 1 saate ise dinlenmiş olursun. Kısacası günde 1 adet makale yazarak az da olsa siteyi güncel ve aktif tutarsın :)
60423

kişi bu mesajı beğendi.

FakirYazar FakirYazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel Güvenlik, Web yazılım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 57 / 157
  • Ticaret 8, (%100)
niye satacaksın ki arkadaşım kalsın yıllanan domain daha iyidir. kalsın ;) Tekrar zaman elverdiğinde uğraşırsın. ayrıca arkadaşların dediği gibi 1 makale yazman taş çatlasın 1 saatini alır. En baba oda
saygılar.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

Fakir Yazar - Dizi Öneri <3

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

gizemli56 adlı üyeden alıntı

Günde 1 makale yazmak maksimum 1 saatini alır. O 1 saate ise dinlenmiş olursun. Kısacası günde 1 adet makale yazarak az da olsa siteyi güncel ve aktif tutarsın :)

DiziÖneri adlı üyeden alıntı

niye satacaksın ki arkadaşım kalsın yıllanan domain daha iyidir. kalsın ;) Tekrar zaman elverdiğinde uğraşırsın. ayrıca arkadaşların dediği gibi 1 makale yazman taş çatlasın 1 saatini alır. En baba oda
saygılar.

bakalım hocam elimden geldiğince denicem. Ama inan bana warez işine girdikten sonra yazasım gelmedi. Bir akrabamın önerisinden sonra girdim illegal warez dosya işine sonra pişman oldum normal makale yazasım gelmedi :(

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek boya kontrol inspector
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 213 / 112
  • Ticaret 1, (%100)
Benim hayatimda hem iş hem de eğitim pismanligim var sende ileride tüh dememek için önceliğini eğitime ver. Ben zamanında youtubeden çok güzel kazançlar elde ettim ama birde şimdi sor keşke o zamanimi işime ayirsaydim... :(
60423

kişi bu mesajı beğendi.

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al