wmaraci reklam

Ben yaşamayı hak etmiyorum!

37 Mesajlar 5.912 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Philosopher Philosopher We are all Philosophers Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 186 / 117
  • Ticaret 0, (%0)
İnsanlar ile anlaşamıyorsan kitaplara yönel. Ben de pek sosyal biri değilimdir. Ev-okul ders-roman diye geçiyor hayatım ki memnunum.
(Çin web romanlarını okuyorum genellikle. Epiknovel, webnovel gibi yerlerden)
Bence kendine bir hobi vs. bul.

>_<
wmaraci
reklam

Seocalismasi Seocalismasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 4 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Dopamine ihtiyacın var hocam ve geçmiş konularınızı incslediğimde hemen hemen hayatınızın bir döngüden ibaret olduğunu düşünüyorum. Bence web ortamını birakın ve farklı seylere yönelin hic degilse bir süreliğine
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

100 Adet Backlink 39 TL - Da ve Pa min.15 | Max.95'dir.

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
Üzerinde çok fazla negatif enerji var öncelikle bunu atmalısın.
# Çık dışarı sakin ve huzurlu bir yerde çıkar çoraplarını, ayaklarını toprağın içine göm. Bunu yapamazsan çimlerin üzerine çıplak ayakla yarım saat 1 saat kadar uzan. Kuşların seslerini dinle ve gökyüzüne bak. Bunu bir kaç gün yap. Negatif enerjini atıp çok rahatlatayaksın. Bol bol da duş al, su da vücuttaki negatif enerjiyi atar.
#Bunun haricinde manevi yönünü de biraz geliştir. Bilmiyorsan duaları ve namaz kılmayı öğren. Kalp gözünü açan duaları araştır ve oku. Hiç bilmiyorsan her gün abdest alıp içtenlikle 1 Yasin okumanı tavsiye ederim. Mutlaka huzur bulacaksın ve kötü düşüncelerden kurtulacaksın.
Daha sonra gidebilirsen gençlik merkezleri var oralara giderek yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeteneklerini geliştirebilirsin.
Halk egitim kurslarına da yazılabilirsin. Keman, seramik..vb.
Not: Doktor harici demişsin o nedenle bunları yazdım. Yoksa ilk tavsiyem doktor olurdu.
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

Blogspot Blogspot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Bende senin gibiydim yani korku yok çok asabiyim ama pek anlaşamıyorum kimse ise takıntılar çoktu 3 gündür ilaç veriyorlar inanırmısın gülmek nedir bilmeyen ben şuan mutluluk saçıyorum. İlacın yan etkisi yok vucuda zararı yok bağımlılığı yok kaza geçirdim doktor kendimi üzmemek için psikiyatri doktorunu gönderdi gece yatamıyorum uyanınca çok asabiyim kimseye güvenemiyorum vs şikayetleri sundum vallahi şuan 3 gündür anamdan yeni doğmuş gibiyim bence git bir psikiyatri doktoruna artık şunu anladım gerçekten doktora gitmek şart

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Ek olarak bak şuda var Web ortamında 5 yıl aralıksız takıldım evde dura dura bende öyle olmuştum webe ara verince değişti herşey çünkü sosyal hayattan koparıyor insanı

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)

Blogspot adlı üyeden alıntı

Bende senin gibiydim yani korku yok çok asabiyim ama pek anlaşamıyorum kimse ise takıntılar çoktu 3 gündür ilaç veriyorlar inanırmısın gülmek nedir bilmeyen ben şuan mutluluk saçıyorum. İlacın yan etkisi yok vucuda zararı yok bağımlılığı yok kaza geçirdim doktor kendimi üzmemek için psikiyatri doktorunu gönderdi gece yatamıyorum uyanınca çok asabiyim kimseye güvenemiyorum vs şikayetleri sundum vallahi şuan 3 gündür anamdan yeni doğmuş gibiyim bence git bir psikiyatri doktoruna artık şunu anladım gerçekten doktora gitmek şart

Hangi ilacı kullanıyorsunuz hocam?

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Hocam şuan hastanede yattığım için kutu ile değil tek getiriyorlar üzerinde Sitalopram yazıyor. Şunu da diyeyim şu yaşıma kadar asla hastane yüzü görmedim gitmedim ölsem yine gitmezdim hayat mecbur bıraktı ve yatıştayım. Bunu verdiler anladım ki ilaçların etkisi var

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Blogspot o ilac recetesiz veriliyor mu ? İlacın adı ne ?

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Hocam Sitalopram yazıyor üzerinde orasını bilemiyorum bak üşenme git bir hastanenin pisikiyatri doktoruna sorunlarını anlat zaten biz bu doktorları bize uzun uzun akıl verecek diye algılıyoruz öyle değil sorular soruyor algıladıktan sonra ilaç veriyor ve o ilaçlar sizi kendinize getiriyor.

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
Gir azara onune gelene kufur et tiktok videosu izle video cek yorumlari kapa dert tasa kalmaz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al