wmaraci reklam

BESYO nasıl kazanılır , süreç nasıl işler

4 Mesajlar 626 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
ÖSYM karşısında son kozum besyo 4. kezdir giriyorum yeter artık okumaktan ümidi kestik pmyo veya besyo ikisindede mülakat ikisindede puan barajı var ama süreçler nedir ,nasıl işler bilgisi olan denemiş olanlar yardımcı olursa sevinirim

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
reklam

Smmedya Smmedya sosyalmarketi.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba,
Konya'da besyo okuyorum. Özellikle sormak istediğin herhangi bir şey olursa sorabilirsin. Onun haricinde sana tavsiye edebileceğim puanın düşükse çok tercih edilen şehirleri denememen, ancak PMYO gibi bir yer düşündüğüne göre puanın 250-300 arasında bekliyorsun muhtemelen. Ben ilk senemde 5 farklı üniversitenin sınavlarına girdim fakat tecrübesiz olduğum için kazanamadım. Denemeyi göze aldığın üniversitenin sınavlarını ve neye ağırlık verdiğini (Koordinasyon parkuru veya tyt puanı) çok iyi analiz etmen lazım. Parkurlara bir BESYO kursu eşliğinde hazırlanabilirsin. Şimdiye kadar çalışmaya başlamadıysan geç kalmış olabilirsin. Sporcu özgeçmişin yoksa özgeçmiş isteyen üniversiteleri kesinlikle tercih etme. Ayrıca bazı üniversiteler branş sınavı yapıyor bir branşta kendine çok güvenmiyorsan onları da tercih etme, geriye de zaten çok fazla bir üniversite kalmıyor :)
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Smmedya puan tahmini öyle birşey olacak Ankara istiyorum olursa Gazi dediğiniz şeyi duydum kimi okul özgeçmişe bakiyormus neredeyse direk kimiside mulakatlara puana vs. öyle bir okul denk getirmem lazım ozaman cok fazla derecem yok ama bir iki dalda geçmişim var minikler yıldızlarda maca çıktığım zamanında işe yararmi bilmem

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

Smmedya Smmedya sosyalmarketi.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 4, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

Smmedya puan tahmini öyle birşey olacak Ankara istiyorum olursa Gazi dediğiniz şeyi duydum kimi okul özgeçmişe bakiyormus neredeyse direk kimiside mulakatlara puana vs. öyle bir okul denk getirmem lazım ozaman cok fazla derecem yok ama bir iki dalda geçmişim var minikler yıldızlarda maca çıktığım zamanında işe yararmi bilmem

Özgeçmiş isteyen okullar genellikle takım sporlarında Bölgesel ligte oynamış, bireysel sporda Türkiye 'de derece yapmış sporculara daha çok puan veriyor. Dediğim gibi amatör sporcu geçmişin varsa özgeçmiş isteyen yerlerden uzak dur çünkü o okullara profesyonel sporcular ağırlıklı oluyor. Gazi' de çok yüksek tyt ve obp puanın olması lazım geçen sene öğretmenlik için 285 tyt puanı istemiş ve kontenjanı çok az.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al