wmaraci reklam

Bilgisayar Programcılığı Öğretimi

3 Mesajlar 451 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba.
Bir konuda tavsiyenizi almak istiyorum. Kamu personeliyim. Ancak bilgisayara ve programcılığa merakım fazla. Bu konuda özel kurslar yerine üniversitede eğitim almak düşüncesindeyim.
Bunun için yaşadığım şehirden dolayı Dokuz Eylül Üniversitesi veya Ege Üniversitesi'nin ikinci öğretim bilgisayar programcılığı bölümlerinden birini düşünüyorum.
Tavsiyeleriniz nelerdir?

Ders İçerikleri :

1-) Dokuz Eylül Üniv: http://imyo.deu.edu.tr/wp-content/uploads/2017/09/ogrplan_1457697362.pdf
2-) Ege Üniv.- http://ebys.ege.edu.tr/ogrenci/ebp/organizasyon.aspx?kultur=tr-TR&Mod=0&ustbirim=19&birim=90&altbirim=-1&program=7653&organizasyonId=60753&mufredatTurId=932001#Anchor3

wmaraci
reklam

kkaplan kkaplan Ne Mutlu Türk'üm Diyene ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek IT Proje Analist
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 64 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
serdar01 Merakınızı anlıyorum ben Kocaeli Ünicersitesi'nde tamda sizin bahsettiğiniz şekilde 2. öğretim olarak programcılık okuyorum işten sonra okula gidip biraz bu alanda kendimi geliştirmek ve iyi bir eğitim almak istediğimi düşünerek kayıt yaptırdım. Ancak okuldan okula değişiyor olabilir tabi, okulda öğreneceğiniz pek bir şey yok diyebilirim. Siz kendiniz ne yaparsanız o. Hele ki ana kampüsten uzakta bir yerde lise tarzı eğitim veren bir MYO ise çok bir şey beklemeyin. Bölümde şu anda kullanılan bilgisayarlar hurdacıya verseniz "abi biz bunları alamıyoruz" der emin olun :)

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
MYO'lar anakampüs içinde yer alıyorlar. Aslında bu üniversitelerden birinde öğrenim gören bir arkadaşımıza denk gelebilseydim daha net cevap alabilirdim buna.
Ama yazdığınız gibiyse ben de kayıt yaptırmazdım sanırım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al