freelance iş ilanları

Bir insanın ekmeği ile oynamak

23 Mesajlar 5.063 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
O Çorum belediyesi zabıtaları eminönü gibi yerlerdede olsa keşke.. öyle yerlerde Türk olduğum için utanıyorum veya buralı değilim imajı çiziyorum turistlere karşı

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda
wmaraci
reklam

localhost localhost Atatürk! Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 145 / 144
  • Ticaret 2, (%100)
Şimdi bende şikayette bulundum.

Sayın ****** ******,

Aşağıda açıklaması bulunan Şikayetiniz ***** başvuru numarası ile kayda alınmıştır.

Başvurunuzun takibini başvuru numaranız ile E-Belediye İstek / Şikayet Takip sayfasından ya da belediyemizden yapabilirsiniz.

Açıklama: ******

Saygılarımızla,

T.C. ÇORUM BELEDİYE BAŞKANLIĞI
akrepkral WebTa

kişi bu mesajı beğendi.

https://roe.com.tr

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Rabbim yardımcısı olsun, Çok yazık o simitçi de devlete vergi ödüyor her vatandaşın ödediği gibi değil mi ? Peki o zabıtanın maaşını çok af edersiniz de kim ödüyor ? ABD mi ? O vatandaş ödüyor o vatandaş, ama o zabıta bunun bilincinde değil. Tamam görevini yapıyorsun ama bu şekilde görev yapılmaz ki, her bir görevin usulü vardır. Gidersin uyarırsın ve yasa gereğini anlatırsın güzel bir dille karşındaki de insan anlayışla karşılar senin görevini de suistimal ettirmez.

Ama sen bu şekilde davranırsan o insana, içinde merhamet duygusu olmayıp evine götürdüğün o veremediğin ekmeğin hakkını nasıl yedireceksin ki masum evlatlarına ?

O yakasından tutup bana sesini yükseltme diyor ya, Keşke ben oradan geçseydim. Bunu söylemi mi samimi söylüyorum, KEŞKE BEN ORTA OLSAYDIM. Ama tek suçu ben oradaki halktan buluyorum.

Halk bunu yapmalıydı.

şehir sadece işportacıların, yankesilerin ,dilendiricilerin hayat bulduğu yer değildir... çay bahçesinde oturuyorsun arkandan biri el atıyor sırtına ayakkabını boyayım mı? yolda yürüyorsun yine sırtına biri el atıyor kucağında çocuk 17 yaşında yok '' amca yardım eder misin'' amca demesinemi kızayım para istemesine mi arkamdan dokunmasına mı bilmeden hızlıca uzaklaşıyorum..

kağıt toplayıcısı ne yaptı bilmiyorum videoda belki trafiği engellemiştir yada mağazanın önünde durup insanları rahatsız etmiştir..
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

724SATINALCOM adlı üyeden alıntı

şehir sadece işportacıların, yankesilerin ,dilendiricilerin hayat bulduğu yer değildir... çay bahçesinde oturuyorsun arkandan biri el atıyor sırtına ayakkabını boyayım mı? yolda yürüyorsun yine sırtına biri el atıyor kucağında çocuk 17 yaşında yok '' amca yardım eder misin'' amca demesinemi kızayım para istemesine mi arkamdan dokunmasına mı bilmeden hızlıca uzaklaşıyorum..

kağıt toplayıcısı ne yaptı bilmiyorum videoda belki trafiği engellemiştir yada mağazanın önünde durup insanları rahatsız etmiştir..

Bir kağıt toplayıcısı çevreye ne zarar verebilir ? en fazla yerlere attığımız pet şişeleri temizler !
SerkanERGUN Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
Bu tarz konulara yazıp yazıp siliyorum, ne diyeceğimi bilemiyorum

farukmetn farukmetn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Organizasyon Şirketi İşletiyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 25 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
o zabıtanın Allah belasını versin.

localhost localhost Atatürk! Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 145 / 144
  • Ticaret 2, (%100)
Şikayetime dönen cevap;

SAYIN ***** ***** :Sosyal medyada dolaşan simitçi ve zabıta arasında yaşandığı söylenen tartışma 2015 Aralık ayında Çorum Belediyesinin belirlediği alanlar dışında seyyar satıcılık yapan şahıs, zabıta ekiplerince defalarca ikaz edilmesine rağmen, yasak olan yerlerde sağlıksız koşullarda seyyar satıcılık yapmaya devam etmiştir. Zabıta ekiplerinin kendisini uyarmaya geldiğinde, simit tezgahını yere atarak, tezgahının zabıta ekiplerince dağıtıldığı izlenimini vermeye çalışmıştır. Simitleri zabıta ekiplerimiz değil, seyyar satıcı kendisi dağıtmıştır. Olayla ilgili çevre esnafı, simit tezgahını ve simitleri dağıtan şahsa karşı tepkisini ortaya koymuştur. Söz konusu şahıs hem esnafımızın duyarlılığına hem de zabıta ekiplerimizin kanunların kendilerine zorunlu kıldığı görevi yapmalarına, hakaret, küfür gibi tepkilerle engel olmaya çalışmıştır. Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak, böyle bir olayın yaşanmasından üzgünüz.

https://roe.com.tr

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Gecen gun dukkan onunda yenı fırma tarafından ındırılen mesrubatları hızlı alamadık dıye sag olsun beledıyemız bıze 105tl ceza kestı alınan urunlerın karını hesaplasan aynı sıparısı en az 5 6 kes vermek lazımkı 105tl yı cıkarsın adam ızah edıyorum yahu kaldırıma tezgah mı actık mal geldı malı alacagız dırek nasıl dukkana alalım gelde anlat oy zamanı kuzu oluyor hepsi

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

WebTa WebTa Tengri Biz Menen! Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 40 / 64
  • Ticaret 1, (%100)

localhost adlı üyeden alıntı

Şikayetime dönen cevap;

Eğer bu şekilde olsa dahi benim en çok kızdığım nokta adamın tartaklanması ayrıca adam orda küfür mü ettim ben size diye sorarken zabıtadan evet ettin tarzı bir konuşma yok. Simitleri kendi dağıtmış kısmı olabilir bu kısıma bir şey diyemiyorum.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
Edit..........

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al