Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Tema arıyorum fakat Her hangi bir web işletim sisteminde olabilir WordPress vs.

Arkadaşlar, Kişisel bir sayfam var. Blog tarzı birşeyler yapmayı denedim ama sonra yoruldum ve bıraktım. Sabit bir sayfa yapma istiyorum. Geçmiş, hakkıdam vs.(ne deniliyor buna bilmiyorum bilen varsa söylerse öğrenelim.)

Bu sayfa şöyle birşey olmasını istiyorum aslında bunu yapan yoktur ama, yine birileri belki fikirde verebilir.

Facebook ve twitter'da yazdımlarımı web sayfasında paylaşmak istiyorum.
Ne okuyor bölümü oluşturmak istiyorum.
bir takvim olsun diyorum. Bu gün hangi Konferansa gittiğimi yada gideceğim. saat kaçta gibi bilgileri burada tıklayınca görünsün..
Bir resim galerisi,
birde Şuanda ne yapıyor diye bir kısım olsa (kitap okuyor Derste, müzik dinliyor..)

Çok istiyorum biliyorum :) ama böyle birşey web sitesi tasarımı varmı ücretlide olur :) Ama olsun. Bilenler varsa yada fikir vermek isteyenler yazarsa sevinirim.

Uluslararası ilişkiler öğrenciyim ve sosyal medyada arkadaşlarım arasında biraz fark yaratmak istiyorum.
Ne yapıldığımı nereye gittiğimi bilsinler :)
Facebookta veya twitterda neden yapmıyorsun diyebilirsiniz ama bunu zaten herkes yapıyor..