Bkm Express kullanan var mı?

4 Mesajlar 544 Okunma
smmexpress

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)
Kredi kartından ve banka kartından istediğimiz kişinin cep telefonuna para gönderebilir miyiz bu uygulama ile?

wmaraci
reklam

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Cebe para göndermek için bkm hesap açmak gerek yok kendi bankanız üzerinden de para gönderebilirsiniz. BKM sadece alışveriş sitelerinde sizin kart bilgilerinizi vermez.

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)

sterk adlı üyeden alıntı

Cebe para göndermek için bkm hesap açmak gerek yok kendi bankanız üzerinden de para gönderebilirsiniz. BKM sadece alışveriş sitelerinde sizin kart bilgilerinizi vermez.

Ama hocam benim merak ettiğim kredi kartından para gönderiliyor mu cep telefonuna Bkm Express ile? Bir de karta da para gönderiliyormuş kendi kartlarımız arası gönderebilir miyiz acaba, illa ki farklı bi şahısın kartına mı göndermek gerek? Bilen yoksa arayıp sorucam bi.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Bkm express ile cebe para gönderilmiyor. İllaki senin kartın olacak diye kayda değer bi şey yok örn. Abini kartı alırsın ı para verirsin ona o da size gönderir yani benim senin diye bi şey yok. Bu işlemi atm ve internet şubesinden yapabilirsiniz

Ek Olarak:

suskun009 adlı üyeden alıntı

Ama hocam benim merak ettiğim kredi kartından para gönderiliyor mu cep telefonuna Bkm Express ile? Bir de karta da para gönderiliyormuş kendi kartlarımız arası gönderebilir miyiz acaba, illa ki farklı bi şahısın kartına mı göndermek gerek? Bilen yoksa arayıp sorucam bi.

Bkm express ile cebe para gönderilmiyor. İllaki senin kartın olacak diye kayda değer bi şey yok örn. Abini kartı alırsın ı para verirsin ona o da size gönderir yani benim senin diye bi şey yok. Bu işlemi atm ve internet şubesinden yapabilirsiniz

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al