Merhaba arkadaşlar, 1 gün gecikmeli olarak ” [B]Bu Hafta Neler Yazıldı #1[/B] ” yazımızda bu hafta sitemizde neler yazıldı onlara değineceğiz. Bu ilk yazımız olduğu için biraz yazının yazılışını anlatayım. Bu hafta yazdığımız yazıların özetini verip devamını ise yazının linkini vereceğim ve okumak isteyenler okumuş olur.

01 Hazıran 2014

Neden Kapalıydık ?
Merhabalar, ” Sitem neden kapılıydı ? ” sorusuna cevap verelim. Malum okul döneminde son haftalara girdik. Son hafta demek Sınav haftası demektir. Son sınavlara iyi çalışmam gerekiyordu. Onun için site ile ilgili hiç ilgilenemedim. O arada da hosting de bir problem olmuş siteye erişim sağlanamıyordu. Bu sorunu arkadaşlarımdan alıyordum. Nedense evde girebiliyordum ama bazı kişiler giremiyordu. İlk işim hosting değiştirmem oldu. Hosting değiştirirken de ftp ye giremediğim için dosyaların yedeklerini alamadım. Bu yüzden de siteyi baştan kurup yeni tema ile yola devam edeceğim. Devamı

03 Hazıran 2014

Online Bilişim Eğitim Siteleri #1
İlk öncelikle neden bu yazı yazma gereği duyduğumu açıklayayım. Bu yazıyı yazamamın sebebi bu işlere girmeden önce cok ücretsiz kaynaklara bakmıştım. O zamanlar yaşım küçük olduğu için ücretli kaynaklara bakmıyordum bile. Halen ücretsiz kaynakları arayıp bulamayan arkadaşlarımız varsa onlar için iyi bir yazı olacak. 1. Arama Motorları İnternet ortamında bir şey öğrenmek istiyorsunuz. Bu öğrenmek istediğiniz ne olursa olsun arama motorları sizin işinizi görecektir. Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorları eğitim sitesi değil fakat eğitim sitelerini bulabileceğiniz bir yardımcınızdır 2. SanalKurs.Net SanalKurs.Net abimin bilgisayarında e-dergi si sayesinde tanıştım. Web sitesine girdiğim zaman ” Benim aradığım site tam da bu! ” deyip. Devamı

05 Hazıran 2014

Birbirinden Güzel Farklı İçerikler

Sitem kapalı olmadan öncede böyle bir yazı yazmıştım fakat sitenin yedeğini almadığım için o yazı silindi. Elimde bulunan istatiğe göre önceki yazıdaki tasarımları indirmek isteyen bir kaç kişi gördüm bu yüzden o yazının bir bir benzeri yazmaya karar verdim. Yine o yazıya benzer fakat daha çok içerik tasarımlarını sizlere vereceğim. İsteyen herkes yararlanabilir.

[*]Bıyıklar
    [*]Sosyal Medya Ağacı
    [*]Rubik (Zeka ) Küpü
    [*]Kurdeleler

Bulunmaktadır. Bunları indirmek İçin Yazımıza gitmeniz gerekmektedir. Yazı gitmek için Tıklayın

Kaynak : Bu Hafta Neler Yazıldı #1 | Berat Bozkurt