wmaraci reklam

Bu insanlar nasil reklam`dan para kazaniyor?

3 Mesajlar 635 Okunma
smmexpress

Suskun34 Suskun34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Unlu Mamüller
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 27 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba.
Benim blog sitem var.Ortalama 1 yildir aktif.Insanlarin reklamlardan para kazandigini görünce bende blog siteme popup reklam aldim.Aldim aldim da :D gel gör ki kazanc yerinde sayiyor kaplumbaga hizinda yol aliyor :( Öyle aman aman ziyaretci hitim falan yok.Bu islerde ustada degilim.Tam 1 haftadir gece gündüz ugrastim programlar denedim siteye hit yaptirdim nafile kazancim 3 dolar ancak oldu :D Bu isi bilende zaten SIR gibi sakliyor yöntemi.Velhasil oldugum yerde sayiyorum.Bu isin üstadi olan sizlerden yardim istiyorum.Lütfen bana bir yol gösterin.Günlük 5-10 dolar nasil kazanirim bu reklam isinden.Kazanan kisiler hangi programlari kullaniyorlar veya ne yapiyorlar?

Lütfen rica ediyorum bi yardim edin.
Saygilar iyi forumlar.

wmaraci
reklam

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Bu işin herhangi bir programı filan yok! Tamamen emeğinize bağlı... Günlük 5 - 10 dolardan bahsediyorsunuz. Bunun için doğal hite ve tamamen oturmuş kullanıcılarınıza ihtiyacınız var. Bu arada bu site ile kazanmanız çok zor. Kolay gelsin...

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Bu pop-up reklamlar ile fazla kazanmayı beklemeyin. Nereye basarsam reklam çıkıyor karşıma. İçeriklere bakmadan kapattım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al