wmaraci reklam

Bugün yaşadığım olay hk

3 Mesajlar 520 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BegeniApp BegeniApp Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 54 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
Bugün sevgilimle bi parkta oturuyorduk ve zabıta geldi ve bana sevgilimin önünde burada aile var dedi öpüşüp koklaşma yeri değil dedi, ben o an sinirlendim ve bank'a vurmaya başladım geri geldi adam devletin malına zarar mı veriyorsun sen falan dedi biraz arbede yaşandı aramızda . Şimdi soruyorum burda ben mi haksızım ? Benim yaptığım tek şey sarılmaktı.

wmaraci
reklam

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Öncelikle hocam ben nikahsız temas kurmaya karşıyım.(Bu yanlış anlaşılmasın. karşıdakine cinsel istek duyulacaksa temas olmamalı. Elle tokuşma dahi olsa).

Ama bu benim inanç sistemime göre bir şey. Sizin yaşantınız diğer insanları rahatsız edecek şekilde ahlaksız bir şey değilse buna karışılmamalı. Sarıldım diyorsunuz. Bu gayri ahlaki bir durum değil.(Dediğim gibi bana göre gayri ahlaki ama genel ahlak kurallarına göre gayri ahlaki değil ve saygı duymak zorundayız.).

Sonuç olarak hocam o zabıtanın kulağına sana da ayarlayayım kıskanma deseydiniz. :D
davison hkccrn BegeniApp

kişi bu mesajı beğendi.

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Diyecek çok şey varda susuyoruz napalım, yaptığında hiç bir hata yok onu orada öpsen dahi bir hata yoktur benim gözümde, güzel ve mutlu bir birlikteliğiniz olduğuna temenni getirir size imrenirim. Orada tek yapman gereken hareket sen kim oluyorsun olmalıydı? Zabıtaysa gitsin denetlemesini yapsın yer işgali yapan varmı? Haksız şekilde işgal yapıp kanun ihlali yapan varmi onunla ilgilensin kendince yapılanı hata görüp toplumu eleştirmek onamı kalmış?

Hatan yok tekrar ediyorum. İki insan kendini bilen 18 yaş üstündeki iki insana kimse karışamaz ha toplum içinde her şey yapılmaz lakin sarılmak, öpmek bunları görmek istemeyenler at gözlüğü takıp sadece önlerine baksınlar, insanların hayatına karışarak onları eleştirmeye hakları yok.
davison bQnyy hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al