Giriş Yap / Kayıt Ol
sosyal.market

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

8Beğeni
  • 3 Yazan carasar
  • 5 Yazan Fou

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Konu Dışı

Bugün yaşadığım olay hk

Okunmamış 14 Mart 2019, 19:50
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 18 / Erkek
Meslek: Yok
Ad, Soyad: Ku... Cö...
Ticaret: 0, 0%
Bugün sevgilimle bi parkta oturuyorduk ve zabıta geldi ve bana sevgilimin önünde burada aile var dedi öpüşüp koklaşma yeri değil dedi, ben o an sinirlendim ve bank'a vurmaya başladım geri geldi adam devletin malına zarar mı veriyorsun sen falan dedi biraz arbede yaşandı aramızda . Şimdi soruyorum burda ben mi haksızım ? Benim yaptığım tek şey sarılmaktı.
Okunmamış 14 Mart 2019, 19:55
carasar Adlı Üyenin Avatarı
All ızz well...

Meslek: Yazılımcı
Ad, Soyad: Os... Ke...
Ticaret: 10, 100%
Öncelikle hocam ben nikahsız temas kurmaya karşıyım.(Bu yanlış anlaşılmasın. karşıdakine cinsel istek duyulacaksa temas olmamalı. Elle tokuşma dahi olsa).

Ama bu benim inanç sistemime göre bir şey. Sizin yaşantınız diğer insanları rahatsız edecek şekilde ahlaksız bir şey değilse buna karışılmamalı. Sarıldım diyorsunuz. Bu gayri ahlaki bir durum değil.(Dediğim gibi bana göre gayri ahlaki ama genel ahlak kurallarına göre gayri ahlaki değil ve saygı duymak zorundayız.).

Sonuç olarak hocam o zabıtanın kulağına sana da ayarlayayım kıskanma deseydiniz.
davison, hkccrn ve BegeniApp bunu beğendi.
Okunmamış 14 Mart 2019, 20:01
Fou Adlı Üyenin Avatarı
Fou Fou şuan çevrimiçidir.
ucrmyslnmsmdstgmdeanldm

Meslek: Diğer
Ad, Soyad: İl... Gü...
Ticaret: 14, 100%
Diyecek çok şey varda susuyoruz napalım, yaptığında hiç bir hata yok onu orada öpsen dahi bir hata yoktur benim gözümde, güzel ve mutlu bir birlikteliğiniz olduğuna temenni getirir size imrenirim. Orada tek yapman gereken hareket sen kim oluyorsun olmalıydı? Zabıtaysa gitsin denetlemesini yapsın yer işgali yapan varmı? Haksız şekilde işgal yapıp kanun ihlali yapan varmi onunla ilgilensin kendince yapılanı hata görüp toplumu eleştirmek onamı kalmış?

Hatan yok tekrar ediyorum. İki insan kendini bilen 18 yaş üstündeki iki insana kimse karışamaz ha toplum içinde her şey yapılmaz lakin sarılmak, öpmek bunları görmek istemeyenler at gözlüğü takıp sadece önlerine baksınlar, insanların hayatına karışarak onları eleştirmeye hakları yok.
davison, bQnyy, hkccrn ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Konu Fou tarafından (14 Mart 2019, 20:17 ) değiştirilmiştir.
uçuruma yaslanmışım düştüğümde anladım.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Konu Dışı