wmaraci reklam

Bunaldım artık

24 Mesajlar 2.594 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Benimle hiç tartıştınız mi ben çok ararım şuan superbox fişimi unuttum diye telefondan internete girmek için ayağa kalkıyorum yani şebeke çekmiyor ve müsteri temsilcisi evden kaynaklı deyince fıttırıyorum... bu mesajın gönder tuşuna basmak için ayağa kalkacağım burada benim bir suçum var mı?
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Yaşını bilmiyorum kardeşim diye hitap etmek istiyorum sıkma o güzel canını daima pozitif düşün sabah erken kalktığında bugün çok iyiyim huzurluyum sonra yolda giderken insanlara selam verin işini sevmeye çalışın boş zamanlarınızda hayvanları besleyin karikatür dergileri okuyun ve ise başlamadan önce çok az bir miktar bitter çikolata tüketin ben 4sk3ri personelim ben bu şekilde yapıyorum sizede tavsiyem emin olun düzelecektir. Selametle iyi forumlar

Kusura bakmayın imla ve kelime hataları olabilir mobilden giriyorum. 🙂

Zaman ayırıp cevap verme imkanı bulduğun için teşekkür ederim abi, söylediklerinde tamamen haklısın kendimi değiştirme çabaları içindeyim iş yerine artık yürüyerek gidiyorum sebebi ise hem temiz hava almak hem şarkı dinlemek ruhumu dinlendiriyoruz çok teşekkür ederim önerim için.
ogzhntr

kişi bu mesajı beğendi.

Bugüne kadar hep ileri denedik.

• Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Yaşını bilmiyorum kardeşim diye hitap etmek istiyorum sıkma o güzel canını daima pozitif düşün sabah erken kalktığında bugün çok iyiyim huzurluyum sonra yolda giderken insanlara selam verin işini sevmeye çalışın boş zamanlarınızda hayvanları besleyin karikatür dergileri okuyun ve ise başlamadan önce çok az bir miktar bitter çikolata tüketin ben 4sk3ri personelim ben bu şekilde yapıyorum sizede tavsiyem emin olun düzelecektir. Selametle iyi forumlar

Kusura bakmayın imla ve kelime hataları olabilir mobilden giriyorum. 🙂

joyned adlı üyeden alıntı

Benimle hiç tartıştınız mi ben çok ararım şuan superbox fişimi unuttum diye telefondan internete girmek için ayağa kalkıyorum yani şebeke çekmiyor ve müsteri temsilcisi evden kaynaklı deyince fıttırıyorum... bu mesajın gönder tuşuna basmak için ayağa kalkacağım burada benim bir suçum var mı?

:) Superbox bizden farklı ekip denk gelme oranımız çok düşük, şebeke problemi varsa bölgede genel olarak tüm Turkcell kullanıcıları sorunu yaşıyor ve 2 haftadır böyle demen yeterli ilgili bölge için form doldurulur ilgili ekibe gönderilir. Şebeke problemi benim için çözülebilir bir problem konuyla ilgili haklısınız. Teşekkür ederim zaman ayrıdığınız için.
joyned

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Yok hocam 2016 dan beri şebeke yok. Ama anlayışınız için tesekkur ederim Allah yardımcınız olsun.

Süperbox ı onun için kullanıyorum en çok.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

Yok hocam 2016 dan beri şebeke yok. Ama anlayışınız için tesekkur ederim Allah yardımcınız olsun.

Ne demek hocam konuyla ilgili yardım almak istersen mesaj atabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olur bilgi aktarımı sağlarım.
joyned

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Ben yoruldum hocam 5G yi bekleyeceğim umarım 5G gelince şebeke problemi olmaz.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

Ben yoruldum hocam 5G yi bekleyeceğim umarım 5G gelince şebeke problemi olmaz.

5G Şebekesi geldiğinde pek bir değişiklik olmayacağını söyleyebilrim çünkü 5G teknolojisi için mevcut baz istasyonlarında gerek donanımsal gerek yazılımsal hatta bazı bölgelerde yeni baz istasyonları kurulumu sağlanması lazım. Bazı bölgelerde sadece H+ seçeneği mevcut hocam. Hala 4.5g seçenğinin aktif olmadığı yerler var. 5G Teknolojisi için bazı şehirlerde planlanmış şeyler mevcut ama ülkenin her yeri desteklemeyecektir belirli bir sene boyunca. Umarım 5G teknolojisi daha 4.5G için daha yaygın olur. Şöyle bir durum var en korktuğum durum. "İnternetim çok hızlı tükeniyor neden ?" anlatamayacağız :(

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Bende sevmedigim bir işte çalıştım. Epeyce bir süre çalıştım hatta. Sonra yeter deyip bıraktım. Kesinlikle tavsiye ederim. Keşke daha erken bıraksaymışım. Ya kendinize yeni bir iş ayarlayıp çıkın ya da biraz daha dişinizi sıkıp 1 ay kadar boşta duracak para biriktirip kendinizi garantiye alıp çıkın. Fakat çıkın.

Web sitesi açın derdim ama kısa vade de gelir elde etmek zor. Bu yüzden destekli sağlam adımlar atın. Yinede sevmediğiniz işi yapmayın.

Umarım istediğiniz mesleği elde edersiniz.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

tolhur adlı üyeden alıntı

Bende sevmedigim bir işte çalıştım. Epeyce bir süre çalıştım hatta. Sonra yeter deyip bıraktım. Kesinlikle tavsiye ederim. Keşke daha erken bıraksaymışım. Ya kendinize yeni bir iş ayarlayıp çıkın ya da biraz daha dişinizi sıkıp 1 ay kadar boşta duracak para biriktirip kendinizi garantiye alıp çıkın. Fakat çıkın.

Web sitesi açın derdim ama kısa vade de gelir elde etmek zor. Bu yüzden destekli sağlam adımlar atın. Yinede sevmediğiniz işi yapmayın.

Umarım istediğiniz mesleği elde edersiniz.

yaklaşık 1.7 yaşında web sitem mevcut fakat işim gereğince 3 4 aylık boş bıraktım yeni site gibi kaldı gündelik hit çok az, siteyi güçlendirmeye çalışmaya başladım yaklaşık 2 gündür bu yönde çabalarım var yeni işler arıyorum fakat yaşım çok genç ve tecrübe olarak 2 iş tecrübem var ve şansıma ki yaşadığım bölgede bu 2 iş için farklı bir seçeneğim yok değerli yorumun için teşekkür ederim

• Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Turkcel in CEO su canlı yayında konuşurken izledim diyordu bütün GSM firmaları ile birlikte çalışmayı planlıyoruz ortak altyapı bütün illerde şebeke problemi çözülür ve maliyeti düşük olur diyordu umarım o şekilde ortak çalışırlar.

Hocam kafanıza o kadar takmayın açın interneti araştırın falan diyin yada kafanıza çok takmayın anlatıp geçersiniz geleceğinize odaklanın bence siz kendiniz için çalışıyorsunuz sonuçta onlar olmazsa yani biz müşteriler yemek yiyemezsiniz öyle ďüşünun sizi sevdim hocam Allah yardımcınız olsun.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al