wmaraci reklam

Bütçeniz Nedir

16 Mesajlar 2.086 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Inal Inal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Expert | Pazarlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
Birçok üyeden şu şikayeti gördüm duydum okudum kardeşim bütçeyi sorma fiyatı söyle fiyatı söylediğinde de ne oluyor biliyor musun SEN BİZİ KAZIKLAYACAK MISIN HERKES 10 20 50 100 TL DİYOR SENİN FARKIN NE

Ben artık bunlardan bıktım

1.si 10 20 40 TL ye sana webview uygulama yapan BİLDİRİMLİ diye bas bağıran yapan kişi gelsin bana 200 satır java kodu yazsın da göreyim senin android uygulama aldığın adam androidi bilmiyor ki!!!!! bir yerden yapıyor sitesini programını bulmuş veya üyelik almış 10 TL ye alıyor sana 50 TL'ye satıyor ama bizim milletimize ..... yarıyor..! bu kadar açık konuşuyorum ya bıktırdı bu konu beni ya Allah kitap aşkına ya android işi ile uğraşan şirketlerle bir görüşün bakalım deyin ki 10 TL ye uygulama aldım sana sa.ak l.n bu derler sana gel benden al demiyorum al banane ama bana gelipte fiyat sorduğun zaman 500 1000 duyduğunda BANA KAZIKÇI DİYEMEZSİN BANA SENİN FARKIN NE DİYEMEZSİN farkımı görmek istiyorsun ben müşterime bir adet fal uygulaması yaptım 10 milyara adam 3 ayda 18 milyar kazandı araştır bak BiFal ismi Kuşadasında kendisi müşterimdi. Ben androidi biliyor android uygulama yapıp satıyorum senin bana gösterdiklerin Android'i Studio da bile yapmıyor nerde yapıyor biliyor musun al kendin yap:

aylık dokuz dolara adam sana manyak imkanlar sunuyor SİZE GÖRE MANYAK 100 TL ye bildirimli alınca kendisini sahibinden.com a rakip gören insanlar

http://www.appmakr.com/tr/pricing/
,
16 dolara adam reklamında ne diyor biliyor musun ARTIK KOD BİLMENE GEREK YOK diyor yani diyor ki benden yapıp sana satıyorlar diyorrrrr al kardeşim kendin yap http://tr.goodbarber.com/?gclid=Cj0KEQjw94-6BRDkk568hcyg3-YBEiQAnmuwkheqrAKxTVuXXYaBE2OBydGRUyi8YMVaFJ1F9kbwQEoaAuzC8P8HAQ

Al profesyonel bildirimlliiii grup özellikli menüüüüülü uygulama bir kere al istediğin kadar uygulama yap http://www.mobiroller.com/tr/#fiyatlar

daha var ya bunun gibi 20 tane site sayarım. Arkadaşım hergün konu açılıyor naparsam yapayım kazanamıyorum intihar edeceğim ya sen ne yaptın ki 30 TL ye domain aldın 30 TL hosting aldın 10 TL ye android uygulama 25 dolara Google play kayıt oldun 50 TL lık makale yazdın 100 TL tema aldın toplasana bir kaç tl yatırım yaptında kaç tl kazanacaksın sen hacımuratla yarışa giripte audi kazanan gördün mü sen hiç ben görmedim

Anladım burası açık piyasa piyasanın anasını ağlatanda burada ama bu kadar olmaz ben yapana birşey demiyorum bak vallaha helal olsun kod bilgisi olmadan 20 ye aldığını 50 ye satmak pazarlama gerektirir helal olsun onlara başarıyorlar ama 20 TL ye uygulama görüpte bana gelip ben sahibinden.com tarzı uygulama istiyorum beyfendi bütçeniz ne kadar en fazla 300 TL bizim burada Babadağlar var eğileyimmi oraya karşı o daha iyi olur yani ya vallahi billahi bıktım buradan söylüyorum ciddi yatırım yapacak olan adam gibi uygulama isteyen 20 50 tl konuyu okuyupta bana gelmesin çok fena bozarım sermayen vardır adam gibi projen vardır ki benimle görüşen bilir kardeşim bu proje tutmaz bana para ödeme dediğim adam oldu benim vallahi billahi bir kere daha ya senin farkın ne senin fiyatın ne diyen olursa KISASI SAHİBİNDEN.COM TARZI UYGULAMAYI 100 TL YE YAPTIRMAK İSTEYEN OLURSA EMRE İNAL'DAN UZAK DURSUN..! BU KADAR AÇIK VE NETİM
Okanisik burakisci NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Açıkcası bende şaşırıyorum bu tarz fiyat verenlere. Hatta geçen wp kurulum ayar bilmem ne 5 TL diyen vardı. Piyasayı düşürüp sonra iş yok diyenler de ayrı bir dava tabi ki.

Bütçeniz nedir ? diye soranlara gıcık olanlar var. Sanane kardeşim benim bütçemden vs diyor.
Bütçeniz nedir ? diye neden sorulur.

İşi bilenler için söylüyorum şu anki cümlemi.

Akılda bir fiyat vardır örneğin 1500 TL. Adam derse ki 300 TL hiç detay konuşmaya bile değmez. Bu yüzden direkt bütçeniz nedir diye sorulur.

İşi bilmeyenler ise.
Dur şundan bir fiyat alayım 300 dedi acaba ben 200'e birine yaptırabilir miyim ?

Benim aklıma bunlar geliyor.
Birde 5 dakika da 5 satır jQuery kod yazıp XXX TL istediğimizde ne yaptım ki 5 dakikalık iş etmez o kadar. A be güzel ablam abim ben onu 5 DK'da yazabilmek için yıllarımı harcadım bırakta olsun o kadar :)
Şu kolay iş yok 10 dk'lık iş diyenlere de ayrı gıcık oluyorum :)

1500 TL dediğimizde sen bizi mi koparıyorsun diyen arkadaş buradan sana da sesleniyorum. Kalite farkı ve tecrübe farkına ödüyorsun o ücreti :)
Not: Bazı durumlardan dolayı hala ticaret konusu açmadım.
burakisci NETEOR mert50356

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
Atalarımız boşuna dememiş insana öpen yarıyor diye

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
İşi bilmeyen, sektörün içinde bulunmayan insanlar buraya gelip 5 tl den 10 tl den iş yaptırma peşindeler.Öğretmenler...Doktorlar...Çiftçiler...Makinistler...Memurlar... Bırakın abicim eğer bu işi mesleğiniz edinmediyseniz bırakın buralarda dolaşmayın.Eğerki dolaşıyorsanızda PİYASAYI SİZLER DÜŞÜRÜYORSUNUZ.İşi bilmeyen insanlar burada ucuzdan hizmet alma peşinde ama sanıyorlarki hizmet kolay satılıyor.Bunun emeği hiç yokmu ya bunun uğraşı neki diye düşünmüyorlar.İşiniz çok kolay diyorlar.Bilmiyorlarki onlar bedenini yorarken biz buralarda beynimizi yoruyoruz,ölüyoruz,bitiyoruz....

Ah ulan ah ! Neyse konuştukça konuşasım geliyorda susmam lazım..

FurkanKandemir Açma zaten kardeşim. Forumda ticaret konusu açarsan sen beni herkesi harcadıkları gibi harcamaya çalışırlar.Unutmamak lazım hayatta en zor işlerden biri "insanlarla uğraşmak" bunu meslek olarak görüyorum artık hangi birine laf anlatasın ? :(
Inal Böyle bir konu açacaktım ki açmışsın eline sağlık..
Inal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
Cidden haklısınız narinhosting doktor olan makinist olan burası herkesin forumu ama git kendi mesleğini yap ek iş mi arıyorsun taksicilik gibi birçok imkan var kardeş

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Inal Buda neyden kaynaklanıyor biliyor musun ?

Düşünüyorlar ki internet siteleri çok para kazandırıyor bende bir hosting + domain alayım.Başlayayım içerik girmeye.Nasıl para kazanıyoruz ? Haa reklamlardan mı ? Google'a başvurayım kabul etmezse parasıyla adsense alırız.

9 Sene sonra...

Bir türlü reklam gelirlerim artmıyor.9 senedir forumdayım bir türlü çözüm bulamadım..

Olacak bunlar olacak daha yeni başlıyoruz.Bu forumlarda Türkiye İnternet sektörü gelişsin isterdim ki olmayacak OLMUYOR !
Inal

kişi bu mesajı beğendi.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Kesinlikle katılıyorum piyasayı gerçekten öldürücü ile satış yapıyorlar örnek verecek olursam 1-2 TL makale yazanlarda var mobil uygulamayı 10 TL yapıyorlar ama sorunlu çıkıyor sonra alıcılar mağdur oluyor hocam adam gibi kaliteli & yazanlar birşey kazanamıyor ona acıyorum alıcılar güveni kaybediyorlar sonra alıcılar yazdırmak istemiyor bu yüzden piyasada her türlü iş olmuyor.

Kod bilmeden bir bilgi bilmeden satış yapıyorlar bir arkadaşım var program yazılımcı yüksek lisans okuyor ama internetten iş yapamıyor neden mi ??? düşük fiyata satıpda dandik dunduk yapıp veriyorlar sonra alıcı mağdur olup yapmaktan vazgeçiyor harbi diyorum artık dur demek lazım bunlara

Kendi projeni yapıyorsun güzelce sonra satışa çıkartıyorsun biri geliyor senin altında düşük fiyata koyuyor aynı projeye ona deliriyorumm gerçekten kıskançlık mı???! aç gözlükmüdür nedir bu bilmiyorum ki

GERÇEKTEN DURUN ARTIK..
burakisci Inal

kişi bu mesajı beğendi.

www.osmanlidavetiyeci.com

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
haklı bile olsanız bu serzenişden çıkmış insanlara bi konu açdığınızda kurallarınızı belirtirsiniz ona göre konuyu incelerler ona göre kafasına yatan gelir yatmayan gelmez
ama sonuç olarak bir hizmet veriyosan iyisinede kötüsünede baş kaldırmadan adam gibi cavap verme zorunluluğun var

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

• Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
DesignTr kim diyor öyle bir zorunluluğun var diye konumu açtım hadi bundan sonra gelsin de göreyim bak bakalım

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
Kesinlikle katılıyorum.. Gerçi alıştık artık :/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al