freelance iş ilanları

Bütün Dozlar Burada !

3 Mesajlar 984 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Thecrack Thecrack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
200 den fazla resim ve dozlar ile karşınızdayız.

I-Doser Ne demektir?

I-doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve, örneğin alkol dozunu aldığınızda, gerçekten alkol almış gibi hissetmenizi sağlıyor; ya da uyku sorunlarını gideren bir bir doz aldığınızda, rahat uyumanızı sağlıyor. Bunun gibi bir çok etkisi olan doz var. Etkiler dozun gücüne göre değişiyor.

Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Evet. Gerçekten işe yarıyor!
Binaural dalgalarla beyine etki edip, istenilen sonucun alınabileceği bilimsel olarak kanıtlanmış bir şeydir.

Ne Kadar Etkili?

Etkisi dozun gücüne göre değişiyor.
Dozlerın güçleri; Moderate(Orta), Strong(Güçlü), Very Strong(Çok Güçlü), VERY Strong(ÇOK Güçlü), Very Very Strong(Çok çok Güçlü) ve Strongest (En Güçlü) olarak ayrılıyor.
Dozlar ilk kullandığınızda etkili olmayabilir. Ama ikinci veya üçüncü kullanışınızda beyin alışır ve daha etkili olur.

Herhangi Bir Zararı Var mı?

Tabiki yok! Hiç bir dozun, hiç bir şekilde yan etkisi yok.
Uyuşturucu dozları da bağımlılık yapmıyor tabiki.

Nasıl kullanmalıyım?

Mp3'ü mp3 çalarınıza atın. Kulaklığınızı takın. Gözlerinizi bir bezle bağlayın (ortam yeterince karanlıksa buna gerek yok), ve çalan sese konsantre olun. Doz bitmeden kapatmayın.

200 farklı dozdan bashsetmiştim.Bunun içinde NZT dediğimiz zihin açıcı dozda var gerçekçi hayal gördürende...

Hatta ölüme yaklaşma korkusunu tetikleyende.

Seçim sizin.İsterseniz özgüven study veya brain , NZT vb. dozlar alarak performansınızı yükseltin.

İstersenizde sanal uyuşturucu ile kendinizden geçin.

İyi bir kulaklığınızın olması şarttır.Her frekansı duyamazsanız doz işe yaramaz.

http://arsivrehber.com/off-topic/135-ar-iv-rehber-doser-dozun-klamas.html#post774

Burada ayrı ayrı 200 tane doz vardır.

Torrenttan 5.90 GB lık arşiv indirmek isterseniz: http://arsivrehber.com/off-topic/115-doser-nedir-ve-mp3-lerini-ndirmek-torrent.html

📌Office365 E3 + 5TB| G.Sınırsız Drive|JetBrains 1 Yıl|Canva Ömürlük|Envato|VidIQ- 7₺’den Başlayan
wmaraci
reklam

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Direk beyne etki ettiğinden güvenilir olduğu söylenemez. Hatta bildiğimiz bilinçaltı mesajlar da içeriyor olabilir.

Siteden alıntı: Nutmeg / Hallucinogenic (Strong) / 30 Dakika

Dozun Etkisi: Antidepresan. Ama güçlü halisülasyon gördürür. Bazı insanlar kişiliklerinin bile değiştiğini söylüyor etkilerinde. Ayrıca sıcak ve soğuk hislerini yaşarsınız ve bulanık görüntü olayını yaşarsınız.

Thecrack Thecrack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Bilinçaltı mesajları içerdiğini düşünmüyorum.Bu dozu kullanıp bana teşekkür eden çok insan oldu ilk defa böyle bir şey diyen bir kullanıcı ile karşılaşıyorum :)

Dozları ben yapmadım tabiki çok net konuşamam ama öyle olduğunu düşünmüyorum

Bahsettiğiniz doz çok etkili bir dozdur zaten.Ben o dozu kullanmadım kullanmayıda düşünmem fakat değişiklik isteyen insanların işine gelebilir.

Ayrıca dozlar günlerce etkili değil en fazla 15-20 dk.Fakat düzenli kullanıldığı zaman etkisinin arttığını söyleyen insanlar mevcut

📌Office365 E3 + 5TB| G.Sınırsız Drive|JetBrains 1 Yıl|Canva Ömürlük|Envato|VidIQ- 7₺’den Başlayan
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al