Merhabalar ben kocaeli5n1k.com sitesinin yöneticisiyim kocaelide yerel haber sitesi açıp yönetme kararı aldım ve siteyi açalı 2 ay gibi bir süre oldu. 1 Haber sitesi ile anlaşma yaparak sponsor olmasını istiyorum sponsor karşılığında maddi destek istemiyorum fotograf makinesi istiyorum 2. el de olabilir. Fotograf makinesi karşılığında Kocaeli ilinden yaptığım haberleri sitesinde paylaşabilecek yaptığım her haberi ve bana yardım eden arkadaşlarımın haberlerini hemen gün içersinde gerek resimli gerek videolu şekilde e-mail yoluyla yollanacaktır.
örnek haberlerimiz
kocaeli5n1k.com/korfezde-bomba-panigi/
kocaeli5n1k.com/korfezde-rogar-hirsizlari/
kocaeli5n1k.com/tutunciflik-sahilinde-elektrik-gider-mi/

makinenin vermiş olduğu haz ile bir çok haber için sokaklara düşüp haber yakalayacağım

Not: Körfez Beledeyi Başkanı İle 1-2 Hafta İçersinde röportaj gerçekleştircem körfez basını ile bizzat konuştum uygun bir vakitte arayacak.

Fotograf makinesi karşılığında 360 gün boyunca haber alacak sonra sözleşmeyi başka şartlar ile uzatabiliriz.

sitenizin linki 360 gün boyunca sporsor bağlantı şeklinde sitemize eklenecek.

mail adresimi veriyorum oradan da mail atabilirsiniz bilgicok@hotmail.com daha detaylı şekilde sorularınız olursa telefon ilede konuşabiliriz

Haber sitesi girişimcisine basın aletleri yardımı bulunmak istiyen arkadaşlar vermiş olduğum mail adresi veya özel mesaj ile ulaşmalarını arz ederim.