wmaraci reklam

Change.org Kampanyama İmza Yardımlarınızı Bekliyorum.

4 Mesajlar 581 Okunma
smmexpress

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar kısaca kampanyadan bahsetmek gerekirse. Edirne Merkez'i bilenler var ise Ayşekadın caddesi var ve 3 km kadar uzunluğunda hiç dönüş yapılabilecek bir yer yok hal böyle olunca Ambulanslar U dönüşü yapabilmek için bütün yolu gidip ilerden döner kavşaktan dönmek zorunda kalıyor.

Bugün 1 km kadar trafik vardı ve arada ambulans sıkışıp kaldı 3 dk olduğu yerde siren çaldı 4 dk da da yol açıldı oda tek şeridi açıldı döner kavşaktan geri dönüş yaptı hal böyle olunca ambulans'ın gelme süresi çok uzuyor.

Bende belki yapılır umuduyla kampanya başlattım. İmzalarınızı bekliyorum.

https://www.change.org/p/t-c-edirne-belediyesi-acil-yard%C4%B1m-ara%C3%A7lar%C4%B1-i%C3%A7in-u-d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F%C3%BC-i%C3%A7in-yer-yap%C4%B1lmal%C4%B1

wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Dostum düşüncen çok güzel ben de imzamı attım ancak bu memleketin her köşesi böyle... Herkes kafasına göre bir yerlere ev dikmiş, daracık yollar, abuk sabuk ara sokaklar, planlama yok... Şimdi sorsam kaç kişinin oturduğu bölge yönetimi trafik akışını iyi sağlıyordur veya apartmanındaki asansör sedye taşımaya uygundur? Çok ciddi yeniden yapılanmaya ihtiyacımız var.

Amerika, Kanada gibi gelişmiş ve insan hayatının kıymetli olduğu ülkelerin acil tıp modelleri çok güzel ancak ülkemizde uygulanamıyor. Eğitimsizlik, maddi yetersizlikler, çarpık kentleşme... Bizim avrupa birliği standartlarını karşılayamama nedenlerimizden biri de bu... Maalesef insanı yaşatamıyoruz.

Ülkemizde acil servise başvuru nedenlerinin büyük çoğunluğunu kalp ve beyin kaynaklı sorunlar oluşturuyor. Bu organlar hayati önem taşıdığından her saniyeleri önemlidir çünkü oksijensiz kaldıkları her saniye hücre kaybederler ve yerine yenisini koyamazlar.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
İsa İmza için teşekkürler, Evet dediğin çok doğru her şey çok yanlış işliyor bizde hiç bir şeyin standardı yok. Kampanyayı başlatma sebebim de bu bugün o Ambulansın çaresizce 10 dk beklediğini görünce içim ürperdi şoförler yol vermeye çalışıyor ama trafik buna izin vermiyor. Dediğin gibi bu tek acil yardım araçları için geçerli değil her şey de böyleyiz oturduğumuz ev şehrin dışlarında kalıyor site alanını kare şeklinde düşünürsen 4 köşe var ve 3 köşesinden saçma bir şekilde yol geçiyor. Sistem tamamen altyapıdan sorunlu

TekilCPM TekilCPM Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 116 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Bir imzada benden gelsin hocam.ince düşünceniz için teşekkürler
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al