freelance iş ilanları

Ciğeriniz Düşsün -Stolk

6 Mesajlar 1.309 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

Ciğeriniz Düşsün

Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Bu vatana ihanet eden baş ise baş kesile. Şu saatten sonra anladığım tek şey var Dil,din,ırk ayrımı gözetmeksizin Beraber olmalıyız. Hainlere, kahpelere, şerefsizlere inat Bir olalım. Görüşler her nekadar farklı olsa bile saygı duyalım ve sağ duyulu olalım. Başka vatanımız yok Allah için söylüyorum herkes her şeyi bir kenara bırakıp el ele olsun başka türlü duramayız bu zalimlerin karşısında.
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Crewx Aynen öyle. Videoda da bunu çok güzel bir şekilde eleştirerek anlatmışlar. Tek yumruk olduktan sonra başaramayacağımız hiçbir şey yok.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
AhmetCakmak34 Hocam bakın yalan yok az çok herkes burda ne görüşte olduğumu biliyor. Fakat oynanan oyunlar o Kahpe Yahudi tohumlarının ne yapmaya çalıştıklarını çok iyi biliyorum. Gece 3 saatimi araştırmalara ayırıyorum. Her kaynağa girip bakıyorum emin olun. 1 ülkeyi bölmenin en kolay yolu 2'lik çıkarılması ve mesheplerden ırklardan vurmaktır. Türk- Kürt Alevi-Sunni gibi örnek verebilirim sizlere.

Halkımızda şu sorun var 1 haber duyuldumu hemen kanıyorlar araştırmıyorlar neden olduğunu sorgulamıyorlar. Allah beyin vermiş neden oldu neden yaptılar diye sorgulayın. Bakış açısı dediğimiz kavram çok görecelidir. Her insanda çeşitli şekilde farklılık gösteriyor fakat genel duruma bakarsak ülke olarak bakış açımız geniş değil. Ben bunları söylerken utanıyorum :( Neden benim ülkem dünyanın ekonomi gözdesi olmuyor yada teknoloji markası olmuyor. Hep engelleniyoruz ? Ve en kötüsü hocam 1 olay oldugu zaman kimse sorumluluk almıyor. Yönetimde sıkıntılarımız var şu zamana kadar açın her kaynağa bakın her olayı başkalarına atıyorlar bu bu şekilde yürümez.

Bakın yakın bir zamandan örnek vereyim size , Beşiktaşta patlama oldu. 45dk sonra açıklama şu Başkanlık sistemi gelmez ise bunlar devam edecektir. Ben böyle bir şey görmedim hocam artık ciğerim parçalanıyor içim yanıyor. Böyle bir şeyin denilmesi sizce yanlış değilmi ? Allahın adını verdim elinizi vicdanınıza koyun.

Ondan sonra ne oldu ? Ertesi gün halep mevzusu çıktı neymiş efendim Şii milisler saldırıyormuş. Ulan ebe Allahsız 3 senedir öldürüyorlar suruyeli müslümanları neden patlamadan sonra gündemi değiştiriyorsun. He ayrıca orada Şii milisler halep'i işid den korumaya çalışıyor videolarda mevcut. Halepten çıkan dumanların bir motordan yayıldığı gibi videolarda mevcut. İşin özü şu patlama oluyor ertesi gün gündem 1 anda değiştiriliyor bu sefere Şii - sunni ayrımı olmaya başlıyor. Buna bağlı olarak Alevi - Sunni ayrımı oluyor ülkemizde de. Adanada alevi köylerini jandarma uyarıyor işid saldırabilir diye. Kardeş neden uyarıyorsunda önlem almıyorsun ? Onlarda bu ülkenin vatandaşı değil mi ?

Bu oyunu oynuyanlar gerçekten profesyonelce davranıyorlar. Ben biliyorumki MİT amerikanın elinde amerika israil ile kan kardeş. Ben biliyorum ki yahudi kahpeleri bizi rahat bırakmayacak.

Ülkede ne adam gibi muhalefet ne adam gibi yöneten var. Bunlar benim görüşlerim hocam. Halepte okadar can öldü 3 senedir 1 günde gündem değişiyor millet hurra halepte insan ölüyor. Bunların hepsi oyun.

VE SON KEZ DİYORUM Kİ ÜLKEMİZE GELECEK OLAN SÖZDE SURİYELİ FAKAT İŞİD'LİLER EL NUSRACILAR BU ÜLKEYİ BÖLMEYE PARAMPARÇA ETMEYE BOMBA PATLATMAYA GELİYOR UYANIN...

Düşüncelerim bunlar hocam RABBİM VATANIMIZI MİLLETİMİZİ KORUSUN .
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
Crewx Konunuzda belirttiğiniz başkanlık gelsin diyen medya ile baştaki adamı savunan kitleyi lütfen bir tutmayın. O gün en son söylenecek şey başkanlık gelsin lafıydı.
Suriyede ölenler demokrasiyi hiçe sayıp dikta sistemi ile ülkeye kendi istediklerini uygululamaya çalışan Esad a karşı çıkmıştır.
Gelenler arasında daeş i varmı eyvallah var teröristi varmı eyvallah lakin ordan gelenlerin %90 ı da masumdur. %10 kötü diye lütfen herkesi yargılamayalım.
Kim masum kanı dökülüyorsa Türk onun karşısında durduğunda Türktür. Bizim asilliğimiz de burdan gelir
Hayırlı geceler

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
msdselim Eyvallah hocam.
msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al