wmaraci reklam

çiğköfteci dükkanı açmak?

12 Mesajlar 2.400 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Kendin yapmaz isen ve kiran yuksekse kazanman cok zor heleki kışın gobek ve limon cok pahalı cok zarar edersin simdi 1kg cigkofte 8 10tl arasi bayilere veriliyor kagitbtabak poset islak mendil kopuk tabak hepsi para ama sen bunlari müşteriye bedavada veriyordun bunlaribiyi hesapla gecen sene 1kg poşet 8 10tl idi simdi 15 20tl arasi kg fiyatı bu iste en onemli olan sey gider masrafını hesapla kopuk 1 haftada kac kg cigkofte satiyir misal aonra giderleri hesapla kopuk tabak pecete poset kagit islak mendil gobek limon domates roka nane maydanoz vss bu saydiklarim pahali ben haldeyim gecen kisin 6 adet dolgun gobek halde 25 35tlden sattim vss iyi arastir telden yazdim cok detay yazmak isterdim ama cocukta rahat vermiyor kusra bakma kardesim

yorumun için sağol abi
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Rica ederin kardesim diger yorum yapan arkadaslar tuketici sen satıcı olacaksin en saglam bilgi tuketenden cok satan veya bu isi bilenlerden ogrenilir kendi semtinin disinda ve farkli bir markadan alisveris yap oldufu gibi adama sor insan ise sana soler herşeyi benimde yakin cevremde hem bayilik veren hemde calisan akrabam vardi goruldugu gibi degil yani semt nerde alacaginiz dukkanin
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al