wmaraci reklam

Çıldırmamak elde değil.

3 Mesajlar 812 Okunma
wmaraci reklam

my98 my98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 5 / 59
  • Ticaret 4, (%100)
4-5 ay önce yine aynı konuda tartışmıştım ama yine kendimi tutamıyorum yazıcam.
Adamın bir önceki konusu adsense kazançlarım düştü tarzında bir konu ondan bir sonraki konu adblock ayarlarını nasıl yaparım tarzında bir konu.
Şimdi 2-3 tane boş adam gelip ben kullanmasam sanki herşey düzelicek diycek.
Sen reklamını yapmazsan ben yapmazsam zaten o tarz uygulamalar tarih olup gidicek.
Sırf sizin yüzünüzden 1-2 siteme reklam engelleyicilerle girişi engelledim. Bu nedir arkadaş 5-10 kuruş kazandırmamak için şekilden şekile giriyorlar.

Kimseyle yorumlarda kavga tarzı atışmak istemiyorum lütfen sınırları zorlamayın ben içimi boşaltmak için yazdım yoksa rahat edemezdim.
noktapanel doaldigital ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Bu durumun en büyük nedeni, her yerinden reklam çıkan siteler hal böyle olunca düzgün olarak işinde gücünde olanlarda etkileniyor.

Reklam engelleyicileri, engellemek bir çözüm değil. Bu işin en güzel yöntemi gelen kullanıcıya popup çıkartıp rica etmekten geçiyor.(Kapatmayan gene kapatmıyor)

2 adet sitede bu şekilde yaptığımızda %20 gelir artışı ile olumlu dönüş aldık. Belirli bir vakitte denemenizi şiddetle öneriyorum.

Kolay gelsin.
aries ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Sitelerimde reklam var ve ben adblock eklentisini yıllar öncesinden duymuştum ama kullanmıyordum 1 ay önce denemek istedim kurdum ve müthiş bir şey. Gerek film sitelerinde, gerek youtubede müthiş. Kimsenin kazancında gözümüz yok ama her yerden reklam fırlayan siteler yüzünden böyle oluyor. Kurunun yanında yaşta yanıyor..
ArinArslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al