wmaraci reklam

Çocuğumun ingilizce ödevi için yardım istiyorum

13 Mesajlar 1.884 Okunma
wmaraci reklam

medyaturk medyaturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ormancı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Haklısın arkadaşım da ne yapacaksın, doğru diyorsun.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Kuvan Kuvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 67 / 73
  • Ticaret 2, (%100)
Bir İngilizce öğretmeni olarak şunu söyleyebilirim; çocuğunuzun suçu yok! Sizin de suçunuz yok. Bir ebeveyn olarak çocuğunuzun psikolojisini düşünerek bu şekilde davranmış olabilirsiniz. Çocuğunuza sürekli bu şekilde yardımcı olursanız 'öğrenemeyecektir' okuldaki öğretmeni de eğitim sistemi ve müfredatların saçmalığı yüzünden 'öğretemeyecektir' gerek ders saati azlığı gerek sınıf kalabalığı vs. Derken veliler soluğu genellikle ingilizce kurslarında alıyor. Siz siz olun eğer gelişmesini istiyorsanız, internetten alıştırmalar bulun, ek kaynaklar alın.
Private hkccrn medyaturk

kişi bu mesajı beğendi.

medyaturk medyaturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ormancı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Kuvan adlı üyeden alıntı

Bir İngilizce öğretmeni olarak şunu söyleyebilirim; çocuğunuzun suçu yok! Sizin de suçunuz yok. Bir ebeveyn olarak çocuğunuzun psikolojisini düşünerek bu şekilde davranmış olabilirsiniz. Çocuğunuza sürekli bu şekilde yardımcı olursanız 'öğrenemeyecektir' okuldaki öğretmeni de eğitim sistemi ve müfredatların saçmalığı yüzünden 'öğretemeyecektir' gerek ders saati azlığı gerek sınıf kalabalığı vs. Derken veliler soluğu genellikle ingilizce kurslarında alıyor. Siz siz olun eğer gelişmesini istiyorsanız, internetten alıştırmalar bulun, ek kaynaklar alın.

Gerçekten de sonuna kadar haklısınız. Ne yapalım, yardımcı olmaya çalışıyoruz çocuğa. İngilizce de gerçekten çok zor. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al