wmaraci reklam

Çocukla çocuk olmak

23 Mesajlar 2.730 Okunma
wmaraci reklam

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
valla bende kaptırdım hepsini okudum çocuk baya atılganmış abi beşşüz versene tiplerden su alcam simit alcam yol param yok bla bla :D
Okanisik wikiface

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

wikiface wikiface WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç yorumları okumadan yazıyorum. Eğer yanlışsam da yanlış olayım. ama ben harbiliği severim. O yüzden diğer insanlar gibi gülüp geçmem yada banane demem. Banda alsam şunu diyeceğim.

1. Çok ayıp etmişsiniz. ( Gırgır geçerken )
2. Çocuktan çocuk hareketleri ve suç beklenir. Çocuklar kafasına koyduğunu yapar ve bunun için her yalanıda söyler ( saptırmazsanız sevinirim )
3. Birde çocuğu böyle site adı vererek ve isim soy isimle sitenize içerik sağlamanız buraya vurmanız çok ayıp. ( o hep çocuk olmaz ve ileride belki weble alakalı bir iş yapacak. Backlink kasma vs ne bileyim. Bu onun referansı olur ister istemez. )

Namus sözü veriyorum. Şu sıralar durumum çok kötü. Tahmininizden de. O çocuğa o temayı alacağım. Ramazan bayramından 1 hafta sonra.

Ek Olarak:

cgrclk adlı üyeden alıntı

Öncelikle bu kadar duyarlı müşterilerimiz olduğu için gurur duyuyoruz gerçekten, teşekkürler @okanizm. Bu konuda müşterilerimizi bilgilendirmiştik, her tema gördükleri site ile iletişime geçip dosyaları istiyorlar.

Temamızın telif hakkı mevcuttur, kişinin bilgilerini bana iletirseniz kendisi ile ilgilenelim.

Hocam ben ustteki yorumu yazdıktan sonra gördüm yorumunuzu. O çucuğu güldürün allahda sizi güldürür inş.

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1381
  • Beğeniler 703 / 702
  • Ticaret 21, (%100)

wikiface adlı üyeden alıntı

Hiç yorumları okumadan yazıyorum. Eğer yanlışsam da yanlış olayım. ama ben harbiliği severim. O yüzden diğer insanlar gibi gülüp geçmem yada banane demem. Banda alsam şunu diyeceğim.

1. Çok ayıp etmişsiniz. ( Gırgır geçerken )
2. Çocuktan çocuk hareketleri ve suç beklenir. Çocuklar kafasına koyduğunu yapar ve bunun için her yalanıda söyler ( saptırmazsanız sevinirim )
3. Birde çocuğu böyle site adı vererek ve isim soy isimle sitenize içerik sağlamanız buraya vurmanız çok ayıp. ( o hep çocuk olmaz ve ileride belki weble alakalı bir iş yapacak. Backlink kasma vs ne bileyim. Bu onun referansı olur ister istemez. )

Namus sözü veriyorum. Şu sıralar durumum çok kötü. Tahmininizden de. O çocuğa o temayı alacağım. Ramazan bayramından 1 hafta sonra.

Ek Olarak:

Hocam ben ustteki yorumu yazdıktan sonra gördüm yorumunuzu. O çucuğu güldürün allahda sizi güldürür inş.

Eleştiri eleştiridir, herkesten ortak bir görüş beklemiyordum zaten teşekkürler
wikiface

kişi bu mesajı beğendi.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al