lostyazilim

Çukurova Dr . Aşkım Tüfekçi Hastanesi görevlileri rezilligi

2 Mesajlar 526 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Cinan Cinan DOHABER.COM Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mimur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Şuan sinirden patlayabilirim. Lütfen konum silinmesin bunların halini herkes bilsin istiyorum. Kuzenim oglen saatleri gibi damdan demir üstüne düşmüş ve kasigina demir girmiş. Orada demiri çıkarıp en yakin hastane olan kozan devlet hastanesi ne götürmüşler. Orada 2 saat ilgilenmeyip adana Çukurova dr . Askim tüfekciye sevk ediyorlar. Gariplerim köylü zaten yola çıkmislar 7 de geldiler. Neyse gittik beraber sema diye bi doktor. Anca #offf bıktım hastalardan# # offf bakalim kac kisi daha ölecek# #offf yeter yeter# diyip artistce konusan insan halinden anlamayan doktor bizim hastayla ilgilenecekti güya. Neyse bakti 1 saat sonra bu benim alanim degil dedi 112 yi aradı ambulans istedi. Baska hastaneye postalamak için (!) Sonra 112 ile kavga etti. Ambulans yok tabi. Neyse 1.5 saat cerrah uzmanı bekledik. Geldi oda mirin kirin yapti. En son saglok personeli Bizimkilere imza attirmis cocugumu baska yerde tedavi ettirmek istiyorum diye (!) Bunu öğrendik Cildirdik. Cocugun kasigi komple yırtık kan Akiyo 2 saat agladi ! 9 saat tedavi yapılmadi yazıklar olsun! !! Gerekenleri söyledik tabi. Şimdi Balcalı Hastanesindeyiz ve yarım saatte tüm hersey tamam film çekilecek. Lanet olsun aldiginiz hakedilmeyen paraniza.. yazık gerçekten. Kahkahalar atarak yanımızdaan salatalik yiyerek neyiniz var diye sormadan geçen doktorlarsiniz!

Ek Olarak: Madem bakamicaksiniz 2 3 saat beklemenizin alemi ne?! Yaziklar olsun!

Ek Olarak: Çocuğu nasil mi götürdük? Kendimiz Şahin arabamiza tullere yorganlarw sarip sedyeden alarak! Sema doktor sigarasini orada rahatça içti.

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Öncelikle Büyük geçmiş olsun diyor, Acil şifalar Temenni ediyorum.

Genel bir mantıkla Kendi düşüncelerimi yazmak istiyorum. Yazmış olduğunuz bu savunmanızı haksız bulmuyorum. Haklısınız ama Her iki taraflı bakmak lazım. İlgi alanın olmayan bir hastaya müdahale etme şansın yok..

Bir hastahanede Örnek verirsek 10 Adet doktor var ise, Bunların 4 Tanesi Genelde Ameliyattadırlar. Geriye kalanların çoğu asistandır.

Şimdiki zamanda Devletin bile baş edemediği Doktorların istedikleri oluyor. Hepsinin Özel Yazıhanesi var. Hastahanede durmazlar, Duranlarda dedim ya Ameliyattadırlar. Zaten Hastahanenin %60'lık oranını Asistanlar doldurur.

kademeli ilerleme olduğu için, Asistan Hocasına, Hocası da Yerinde olmayayınca yaklaşık zaten 2 3 saat bu haberleşmeden kaynaklanan bir zaman aşımıdır. Yani hocam aslında Kimse Suçlu değil diyemeyiz. Buradan Net konuşmak istemiyorum. :)

Sağlık Bakanlığına şikayet etseniz bile sizi kale almazlar. Büyük Geçmiş Olsun Diliyorum.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al