wmaraci reklam

Cumhuriyet polemiği yapan arkadaşlara hitaben.

4 Mesajlar 708 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Forumda yağ çekme, prim yapma veya üstü kapalı laf çarpma faaliyetleriyle akıllıca savunma psikolojisi namına destursuzca siyasi polemiklere tanık oluyorum; iç karışıklığın terörden çok ama çok daha tehlikeli bir eylem olduğunu bilecek bir yaştayım maalesef.

Bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak utanıyorum, nasıl bu kadar futursuz ve düşüncesine davranabiliyorsunuz bilmiyorum.

İnatla oyun oynadığınız güzel ülkemin ismi değişirse konuşun, yoksa yağcılığın en azından size gerçek hayatta olduğu kadar bu platformda yararı olmayacaktır arkadaşlar, burası bir siyasi platform değildir.

İçimden geldi, yazmam gerekiyordu.
KayfeBilisim bekirbulut Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
reklam

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Webmaster Forumu'nda siyasi içeriklere her zaman karşıyım. Her görüşe saygım vardır ama yerinde ve zamanında. Siyasi içerik içeren her türlü mesajı raporluyorum elimden geldiğince.

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Yağcılığın en azından size gerçek hayatta olduğu kadar bu platformda yararı olmayacaktır arkadaşlar, burası bir siyasi platform değildir.

Katılıyorum. Hele ki 19-20'li yaşlarda bir çocuğun değil, 40 yaşına gelmiş adamların böyle tavuk gibi körü körüne yağcılığı beni üzüyor. Haliyle bazı konularda tepkimi göstermeden geçemiyorum...
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Bu forumu sevmesem girmem bile. Yalnız yönetim çok renkli rolü oynuyor. Biri youtubeye video yükler yüklemez buradan videoyu paylaşıyor, 19-23 yaş arası seocu-webmaster-hitci-fikir danışmanı-işinde uzman gibi tüm çoklu meslek yapan çocuklara izin verip kalitesiz iş yapılmasına olanak veriyor. Webmaster konularından çok siyasi-youtube video yayını gibi wm dışı konular daha çok. İşini helal yoldan, doğru yazıdan yapanın konu ve mesajlarının bilgisiz (cahil) birinin şikayeti sonrası haksız olarak silinmesi vs. Cinsel paylaşım ve konuşmaya izin vermesi. Bu tür konulara tepkimizi göstersek de mesajlarımız siliniyor. Bu mesajım da silinebilir. Sonuçta ülke yönetiyorlar :) Son zamanlarda çok az girmeye ve yazmaya başladım. Sonuçta yönetime ait site. Benim bunları belirtmem bir şey değiştirmez. Kısaca hit yapacağım diye amacının dışındaki bir çok konuya izin veriyor. Böyle yapmasının nedeni, kazanç sağlayamaması da olabilir.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al