wmaraci reklam
lidertakipci

Daha önce telefonu çalınanlar, Ne gibi yollar izlediniz?

3 Mesajlar 631 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ysrsmhh ysrsmhh Sosyal Medya! Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci & WebMaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 751
  • Beğeniler 127 / 183
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba, dün harçlık çıkması için ovada arkadaşımla çalışıyorduk. Yemek arasında telefonların ve paranın olduğu poşetlerin yerinde olmadığını farkettik.

İşin garibi orada bizimle bir çalışan kişilerin hepsinin ekmekleride çalındı, ancak yemeklerin hepsi duruyor. Ova sahibine haber verdik haklı olarak sorumluluk bende değil dedi, Polise gittik olay köyde geçtiği için Jandarma'ya yönlendirdiler. Jandarma yardımcı oldu sağolsun, dilekçe verdik savcılığa.

Sorum şu; Daha önce telefonu çalınan kişiler ne yaptılar / Telefonları bulundu mu? / Bulunması için daha başka neler yapabiliriz?

Benim pek umudum yok açıkçası 80₺ yevmiye için 1070₺'lik telefondan olduk sanırım :) (Diğeride J7 idi)

wmaraci
reklam

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam telefonu ilk aldığınız zaman kullandığınız google hesabını biliyorsanız telefonumu bul sistemini kullanarak telefonunuzu bulmayı deneyebilirsiniz. Eğer akiflestirdiyseniz telefonunuzu kilitleyebilirsiniz. Konumunu bulabilirsiniz.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

ysrsmhh ysrsmhh Sosyal Medya! Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci & WebMaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 751
  • Beğeniler 127 / 183
  • Ticaret 12, (%100)
Evet onu çalındığı an yaptım, telefonu çalan şeref yoksunu telefonu her türlü çevrimdışı hale getirdiği için ulaşılamıyor.. sofu44

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al