wmaraci reklam
lidertakipci

Denizbank bir soru

16 Mesajlar 1.480 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Celcius Celcius sadecefen.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ÖĞRETMEN
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 22 / 27
  • Ticaret 4, (%100)
Başvuru yapmanıza gerek yok muhtemelen zaten o okumadan attığımız imzaların içinde onun içinde bir madde var ve başvuru yapmadan da çıkıyor kart. Benim öyle olmuştu.

Beni bir ara 5 dakikada bir arıyorlardı. Arayan şahsa diyorum ki iptal edin istemiyorum tamam diyorlar isteğinizi alıyoruz diyorlar ardından kapatıyorum. 5 dakika sonra yine aynı numara başka bir şahıs. 4 kere aynısı olunca çıldırttılar dedim konuşma kayıt altına alınıyor değil mi? Evet dedi sonra dedim bu konuşmadan sonra eğer bir daha ararsanız devlet memurunu görev başında taciz etmekten suç duyurusunda bulunacağım bu da kayıtlara geçsin dedim kapattım suratına daha da kimse aramadı :D Allah kurtarsın :)

wmaraci
reklam

byturk05 byturk05 www.fexmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Operator
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 701
  • Beğeniler 98 / 146
  • Ticaret 15, (%100)
Celcius hocam korkutmayın beni :D valla ben anlamam kredi kartı falan hatta kullanmadım cebimde param varsa harcarım hep kredi kartı geldiği zaman aylık kart ücreti falan da ödenirmi peki bunlar benden habersiz yolladırlar diyelim kredi kartını işlem ücreti alırlarmı her ay

Kaliteli ve Ucuz SMM Panel www.fexmedya.com

Celcius Celcius sadecefen.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ÖĞRETMEN
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 22 / 27
  • Ticaret 4, (%100)
Eğer istemiyorsanız aradıklarında kesinlikle onay vermeyin. İkna etmeye çalışacaklar şöyle avantajı var böyle güzel falan filan gibi sözlerle kandırmaya çalışacaklar kanmayın :) Dirayetli olun istemiyorum deyin. Eğer gönderirlerse kurye ile gelir zaten almayın istemiyorum deyin geri gider o kart sonra tekrar aramalar başlar :D Yine dirayetli olun :)

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Operator
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 701
  • Beğeniler 98 / 146
  • Ticaret 15, (%100)

Celcius adlı üyeden alıntı

Eğer istemiyorsanız aradıklarında kesinlikle onay vermeyin. İkna etmeye çalışacaklar şöyle avantajı var böyle güzel falan filan gibi sözlerle kandırmaya çalışacaklar kanmayın :) Dirayetli olun istemiyorum deyin. Eğer gönderirlerse kurye ile gelir zaten almayın istemiyorum deyin geri gider o kart sonra tekrar aramalar başlar :D Yine dirayetli olun :)

Tammdir hocam sağolasın dirayetli olcam :D

wmaraci
wmaraci

ufukozdemir ufukozdemir Biraz Vicdan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
Hesap işletim ücreti kalktı , danıştay durdurma kararı aldı . 20tane imza atıyoruz arasına senet koysalar donumuza kadar alırlar valla.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Operator
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 701
  • Beğeniler 98 / 146
  • Ticaret 15, (%100)
Evet 20 tane imza atıyoruz ve hiç birini de okumuyoruz kimbilir neler var o sözleşmelerde.
Eğer gerçekten kaldırıldı ise bu çok güzel haber...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al