wmaraci reklam

Dershane Parası İçin Bir Bakar mısınız?

39 Mesajlar 4.211 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Abilerim, Ablalarım, Kardeşlerim, Ben bu sene normalde üniversiteye gidecektim. Ama istediğim bilgisayar bölümü tutmadı gidemedim. Dershane'ye gitmeden de bu iş olacak gibi değil. Babamda işten çıkış aldı dershaneye bir ücret bulma imkanım kalmadı. Dershane ücreti 3000 TL ama ben bunu nasıl toplayacağım bir türlü bulamadım.

TekKelime.Net bloğum var bloğuma birçok reklam alanı koydum bu parayı çıkarmak adına ömürlük fiyatınıda koydum 400 tl vb gibi. Şu anda günlük 3+ makale kesin giriliyor. Örneğin bu gün 7 makale yayınlandı. Günde 150 den fazla kişi giriyor diyor ama ben bu alanları nasıl satarım yada başka nasıl para bulurum.

Reklam alanları burada: http://tekkelime.net/reklam-sponsorluk/

Okuyan herkesten bir fikir bekliyorum Abilerim, Ablalarım, Kardeşlerim,

wmaraci
reklam

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
Satış ortaklığı işine girebilirsin. Üye getirerek para kazanıyorsun. Sosyal medyayı filan kullanarak üye getirebilirsin. Reklam action kullanıyorum ben 1 haftada 280 tl kazandım. ödeme almayı bekliyorum
60423

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

cihan1 adlı üyeden alıntı

Satış ortaklığı işine girebilirsin. Üye getirerek para kazanıyorsun. Sosyal medyayı filan kullanarak üye getirebilirsin. Reklam action kullanıyorum ben 1 haftada 280 tl kazandım. ödeme almayı bekliyorum

hemen inceliyorum

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
hit az olduğundan o paraya reklam bulamazsınız gibi geliyor bence yazdığınız makaleleri burada satın daha kolay toplarsınız parayı
60423

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

23759 23759 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 166 / 91
  • Ticaret 10, (%100)
Bencede makale işine gir makale yaz makale paketleri yap mesela haftalık şu kadar makale şu kadar diye
60423

kişi bu mesajı beğendi.

myakn55 myakn55 ♛♛♛♛♛♛ Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 26 / 47
  • Ticaret 20, (%100)
anladığım kadarıyla yüksek bir meblayı kısa sürede kazanmak istiyorsunuz.Yanlış sektördesiniz anca sokağa çıkıp ticaret yaparak kazanabilirsiniz.
MertKoseoglu UNKEF 60423

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

hit az olduğundan o paraya reklam bulamazsınız gibi geliyor bence yazdığınız makaleleri burada satın daha kolay toplarsınız parayı

anladım hocam :( Ama makaleleri burda satarsam blog aktif olmaz :(

gizemli56 adlı üyeden alıntı

Bencede makale işine gir makale yaz makale paketleri yap mesela haftalık şu kadar makale şu kadar diye

şimdi bu devirde herkes seoya vs bakıyo ben anlamam ki seo uyumlu cart curt ben samimi ve dost diliyle yazarım örnek makalelerim blogta bakabilirsiniz

myakn55 adlı üyeden alıntı

anladığım kadarıyla yüksek bir meblayı kısa sürede kazanmak istiyorsunuz.Yanlış sektördesiniz anca sokağa çıkıp ticaret yaparak kazanabilirsiniz.

öyle hocam ama ne satabilirim ki :( Soktakta ticaret yapmak için ürün gerekir o ürünü almak için yine sermaye :(

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Keşke bu yaz fabrikada işe girseydin hem sigorta başlangıcın olurdu ileride avantaj sağlardı hem istediğin parayı 3 ayda toplardin mesailer hariç 3900 tl kazancın olurdu. Aslında şimdi de yapabilirsin başarabilirim dersen fabrika çıkışı çalışırsın.
LazCoder53

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

IIFSMII adlı üyeden alıntı

Keşke bu yaz fabrikada işe girseydin hem sigorta başlangıcın olurdu ileride avantaj sağlardı hem istediğin parayı 3 ayda toplardin mesailer hariç 3900 tl kazancın olurdu. Aslında şimdi de yapabilirsin başarabilirim dersen fabrika çıkışı çalışırsın.

ne fabrikası hocam?

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)

Trangormad adlı üyeden alıntı

anladım hocam :( Ama makaleleri burda satarsam blog aktif olmaz :(

şimdi bu devirde herkes seoya vs bakıyo ben anlamam ki seo uyumlu cart curt ben samimi ve dost diliyle yazarım örnek makalelerim blogta bakabilirsiniz

öyle hocam ama ne satabilirim ki :( Soktakta ticaret yapmak için ürün gerekir o ürünü almak için yine sermaye :(

Bim'den su alıp caddede satabilirsin, yanlış anlama veya bu işi hor görme. Gerçekten paraya ihtiyacın varsa en azından belini doğrultana kadar iş seçme gibi bir şansın yok diye düşünüyorum.

Üzerine koya koya epey bir birikim yapabilirsin ama bu iş içinde sabır gerekiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al