wmaraci reklam

Devlet Bahçeli Cemaatin Yapacağı Darbe Hakkında Önceden Bilgi Vermiş !!

5 Mesajlar 967 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SelimCan SelimCan Web İdea Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** I**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
Devlet Bahçeli Her Şey Hakkında Önceden Devlete Bilgi Vermiş. Umursanmamış Yanıtlar ve Sözler Dikkat Çekiyor. Keşke biraz ön yargılı davranılmıyıp dikkate alınsaymış. keşke ön yargılı davranmayıp herkesin fikri dinlenip araştırılsaymış yazık.

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Yıllar öncesinden bu bilgileri vermiş, peki ya kendisi ne yapmış? Şuanda mhp diye birşey kaldı mı? Paralelin batağında çırpınıyor.
SelimCan

kişi bu mesajı beğendi.

SelimCan SelimCan Web İdea Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** I**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
yazık işte bunun cevresinde bile var parelelciler her yere sızmışlar. 10 bin sırf bugun memur tasviye edilmiş. sayılara bakıyorum her yerdeler saten devlet ellerindeymiş ne diye darbe yapmışlar diyesim geliyor.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
SelimCan İnşallah yakında FETÖ sonrasında da pkk illeti ülkemizden uzaklaştırılacak. Belki ben, belki sen ya da belki bir başkası şehit mi oluruz bilemem ama bu vatanı kimseye yedirmeyiz.
SelimCan lizatihi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

SelimCan adlı üyeden alıntı

yazık işte bunun cevresinde bile var parelelciler her yere sızmışlar. 10 bin sırf bugun memur tasviye edilmiş. sayılara bakıyorum her yerdeler saten devlet ellerindeymiş ne diye darbe yapmışlar diyesim geliyor.

A haberde bu cumle kurulmuşdu sankı harbı devletın her yerındesın adamlarını ıstedın yere koyup paralarıda ıç edıyosun ama gozu doymamış demekkı darbede yapıp merkezdekını doğan koç falan yemeyı planlamış olucakkı eskısı gıbı (Ağa babalarını saymıyorum)
Asker devlete darbe yapacağına Halkı sokağa dokerek uyanıklığını bır kez daha ortaya koyup vatan hayınlerını mılletın ıradesıyle yere seren Reıs Galıp geldı.
Bu arada bazı arkadaşalar veya çoğu arkadşalar
Muhsın yazıcıoğlu (Başkanı) Reıs öldürttu falan dıyor veya öyle sanıyor ya bı not yazayım.

Resın kaldığı otele operasyon duznleyen (Öldurmek isteyen) askerler pardon vataynlerınden bıırsının muhsın başkanın duşen helıkopterının olay yerıne varıldığında o kışının helıkopterın kara kutusunu falan soker ıken gorup sen napıyorsun burda denılınce (saaatlerce aranan helıkopterın ) hıç merak ettım sokdum dedını bılmıyorsanız ben yazdım artık bılın ve ne hıkmetse o kışı serbest bırakılmış artık kım bıraktı sız bılın veya tahmın edın
A aaa her şeyıde ben yazmıyayım bıraz duşunun okadar ergenekon balyoz dakılerı hangı ahkımler bıraktı sızce.

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al