wmaraci reklam

Devlet hastanesinde burun estetiği

19 Mesajlar 2.449 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KamilHanci KamilHanci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarım / Programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 29 / 172
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar merhaba, küçük yaşlarda burnum 2 kere kırıldı. Burnumda kemer ve yamukluk var ve tek tarafından nefes alamıyorum. Devlet hastanesinde olan var ise ücreti nasıl aşamaları vs. anlatırsa memnun olurum.
turion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kankirmizi kankirmizi çay içerken aklıma geldi Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek çay ocağı işletmecisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)
Merakla takipteyim
turion

kişi bu mesajı beğendi.

Bilen söylemez, söyleyen bilmez.

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Üniversite çok yakın arkadaşımın da sizlerle aynı sorunları vardı. Devlet Hastanesinde hiçbir ücret ödemeden SGK ile burun estetiği operasyonu geçirdi. Şu an burun durumu ortalamanın da üzerinde. Burada ana konu operasyonu yapacak doktorun tecrübe ve deneyimi olmalıdır.

• Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 29 / 172
  • Ticaret 4, (%100)

Phantaso adlı üyeden alıntı

Üniversite çok yakın arkadaşımın da sizlerle aynı sorunları vardı. Devlet Hastanesinde hiçbir ücret ödemeden SGK ile burun estetiği operasyonu geçirdi. Şu an burun durumu ortalamanın da üzerinde. Burada ana konu operasyonu yapacak doktorun tecrübe ve deneyimi olmalıdır.

Hocam söylemek isterseniz şehir ve hastane ismi alabilir miyim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Bundan 2 yıl önce bir arkadaşım burnunda et var diye ameliyat oldu. Nefes alamıyordu yeterince. Onu hallederken estetik olayına da el atıyorlarmış. Devlet hastanelerinde estetik yapılıyor mu diye sormuştum. Keyfi bir estetik olmadığı sürece yapılıyormuş parasız bir şekilde. Yani gerekli sağlık sorunu cözülüyor, elleri değmişken şeklini de düzeltiyorlarmış. Adanada yaptırmıştı. Fakat estetikten sonra da burun delikleri biraz küçük yapılmış ve yine yeterince nefes alamıyoru. Bu yüzden ikinci bir operasyon geçirecekti. Sonra konuşmadık hiç.

Ayrıca ameliyattan sonra burun çevresi ve gözleri acayip şekilde morarıp şişmiş. Sürekli buz tutmak gerekiyormuş günlerce. Yeterli olarak buz tutmayanlarda şişlik ve morarma daha fazla oluyormuş. Bilginiz olsun yani, eğer yapacaksanız sürekli buz tutun.

Operasyonun iyi olmasi da üstteki arkadaşın dediği gibi hastaneye bağlı değil, tamamen doktora göre değişir. Hastane değil, doktor arayın siz. Sağlıklı günler...

• Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 29 / 172
  • Ticaret 4, (%100)

mehmet01 adlı üyeden alıntı

Bundan 2 yıl önce bir arkadaşım burnunda et var diye ameliyat oldu. Nefes alamıyordu yeterince. Onu hallederken estetik olayına da el atıyorlarmış. Devlet hastanelerinde estetik yapılıyor mu diye sormuştum. Keyfi bir estetik olmadığı sürece yapılıyormuş parasız bir şekilde. Yani gerekli sağlık sorunu cözülüyor, elleri değmişken şeklini de düzeltiyorlarmış. Adanada yaptırmıştı. Fakat estetikten sonra da burun delikleri biraz küçük yapılmış ve yine yeterince nefes alamıyoru. Bu yüzden ikinci bir operasyon geçirecekti. Sonra konuşmadık hiç.

Ayrıca ameliyattan sonra burun çevresi ve gözleri acayip şekilde morarıp şişmiş. Sürekli buz tutmak gerekiyormuş günlerce. Yeterli olarak buz tutmayanlarda şişlik ve morarma daha fazla oluyormuş. Bilginiz olsun yani, eğer yapacaksanız sürekli buz tutun.

Operasyonun iyi olmasi da üstteki arkadaşın dediği gibi hastaneye bağlı değil, tamamen doktora göre değişir. Hastane değil, doktor arayın siz. Sağlıklı günler...

Çok teşekkür ederim, dediğinizi dikkate alacağım iyi akşamlar diliyorum :)

asistan87 asistan87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 70 / 76
  • Ticaret 4, (%100)
yıllar önce burun içinde eğri büyüyen ve nefes almamı zorlaştıran kemik kırılarak yok edildi kemiği kırarken doktor sesleri hep duydum oluk oluk akan kanıda boğazıma kaçanları hep yutttum ben farkında değildim ama kıkırdak kemikte silikon ile değiştirilmiş burnum biraz daha büyüdü estetik olarak daha düzgün görünüyor fakat silikon kemik normal kıkırdak kemiğinden daha büyük olduğu için beni biraz rahatsız ediyor onun dışında doktor çok ilgiliydi ağrı veya kanama veya başka sorun yaşamadım

https://r.adbtc.top/527427
coinpayu.com/?r=ceysa09

• Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 29 / 172
  • Ticaret 4, (%100)

asistan87 adlı üyeden alıntı

yıllar önce burun içinde eğri büyüyen ve nefes almamı zorlaştıran kemik kırılarak yok edildi kemiği kırarken doktor sesleri hep duydum oluk oluk akan kanıda boğazıma kaçanları hep yutttum ben farkında değildim ama kıkırdak kemikte silikon ile değiştirilmiş burnum biraz daha büyüdü estetik olarak daha düzgün görünüyor fakat silikon kemik normal kıkırdak kemiğinden daha büyük olduğu için beni biraz rahatsız ediyor onun dışında doktor çok ilgiliydi ağrı veya kanama veya başka sorun yaşamadım

devlet hastanesi mi özel mi hocam

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Yakın zamanda bir arkadaşım bu konuyu araştırdı. Yaza doğru ameliyat olmak niyetinde. Manisa Celal Bayar Üniversite Hastanesi'nde bir hekim ile görüştü. Sanırım Prof. unvanına sahip bir hekimdi. Uzun süre araştırdı, karar verdi.
Ben işine hakim doktorların devlet hastanelerinde de olduğuna inanıyorum. Ama iyice araştırmak gerekli.

• Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 29 / 172
  • Ticaret 4, (%100)

serdar01 adlı üyeden alıntı

Yakın zamanda bir arkadaşım bu konuyu araştırdı. Yaza doğru ameliyat olmak niyetinde. Manisa Celal Bayar Üniversite Hastanesi'nde bir hekim ile görüştü. Sanırım Prof. unvanına sahip bir hekimdi. Uzun süre araştırdı, karar verdi.
Ben işine hakim doktorların devlet hastanelerinde de olduğuna inanıyorum. Ama iyice araştırmak gerekli.

Haklısınız hocam, araştırmak gerekli.Sırf parası fazla diye iyi yapacak olmuyor. Bende aynı inanca sahibim teşekkür ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al