wmaraci reklam
lidertakipci

Dizi Sitelerine İthafen

12 Mesajlar 1.470 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
İzlediğim nadir dizilerden var, bu dizileri de izlerim hemen hemen, ama dizi sitelerinin sağdaki soldaki reklam koymalarını anlıyorum ama, DİZİ İZLERKEN, açtıktan sonra arka arkaya 3,5 sayfa açılmasına kıl oluyorum.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
yapacak bir şey yok, ağaç meyve veriyorsa ziyaretçiyi çıldırtana kadar reklam konulabilir. ve bu site sahibinin hiç umurunda değil. yapıştır adblocku o kaybetsin

• Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
evet haklısın da, bende onlar kazansın diye bazen giriyorum da arkadaş, 3,4,5 nedir yahu. iyice zıvanadan çıkmışlar.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

VALUETHOR VALUETHOR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 93 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
ben fimleri https://www.fullfilmizlet.net/ buradan izliyorum çok nadir reklamlar var 1-2 tane öneririm

wmaraci
wmaraci

faruk16 faruk16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 324 / 170
  • Ticaret 3, (%100)
Herkes bir yerlerden para kazanmaya çalışıyor, birde suç işledikleri için deysin kafasındalar :)

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
3-4 tane reklam engelleyici, js engelleyici ve son olarak pop-up engelleyici kullanırsanız sorun çözülmüş olur, diyeceğim ama hepsi bir yere kadar. Dahası duraklat-devam et'lerde bile reklam açtırıyor özellikle aile ortamında çok yanlış anlaşılabilir ordan burdan fırlayan alakasız bir pencere.

1- Opera kullanın, desteklenen videolar opera player tarafından devralınabiliyor, böylelikle tarayıcıyı alta alıp ekrana sabitlediğimiz görüntüyü siteye dokunmadan seyredebiliriz, duraklat- devam et, atlama geri sarma yapabiliriz.
2- Opera'da varsayılan olarak reklam engelleyici bulunuyor, oldukça etkili ama yeterli değil, 2-5 tane daha eklenti kurarak pop-uplardan kurtulabiliriz ama gerek yok, Adguard programını indirin, mümkün olan tüm tarayıcılarla eklenti olsun olmasın entegre olabiliyor ve piyasadaki en güçlü çözümlerden biri. Zaten ruslar bu tip konularda ziyadesiyle başarılı.
3- Hiç biri işe yaramadı mı? Benim çözümüm bu sefer devreye giriyor, bildiğimiz gibi oynayan videoyu indirmek ile izlemek aynı şey, tek farkı kaydedilmiyor. Öğeyi denetle deyip Network> Media bölümünden aktif stream bağlantısını alıp benim çakma player'ıma yapıştırmak, sonra sakince seyretmek.

özellikle 2. çözüm bilmeyenler için iyi bir öneri değil, çok kapsamlı olduğu için ayarlarını didik didik etmelisiniz. 3. çözüm için fayla detaya gerek yok ama isteyen gif'e bakabilir.

4. ve en güzel seçenek, chromium tabanlı tarayıcılarda çalışabilecek bir media stream yakalayıcı (idm extension gibi) eklenti yapacak kişi varsa, bende entegre edip masaüstünde seyretme, seyrederken indirip kaydetme veya direkt indirme gibi özellikleri olan bir oynatıcı yapabilirim.
nokta ademkanidagli

kişi bu mesajı beğendi.

no time for caution

melihbaudin melihbaudin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 11 / 40
  • Ticaret 10, (%100)
Sitede resimler açılmıyor bende.

• Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
uu amma uğraşmışsın ;) teşekkürler

koraybrs koraybrs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 6, (%100)
yakinda reklamsiz bir site accam ...aslinda vardi 3 yil hic reklam almadim sadece insanlarin reklamsiz dizi izlmesi icin acmistim ama hastaligimdan dolayi biraktim ..suan bir tema yada scprit yaptiracagim insallah .. 2 ay icinde hazir olur ...isim felan hersey hazir umarim faydali olur insanlara .... para icin yapilan hersey sulaniyor gün gectikce onun icin zevkine yapmak cok muthis oluyor ...istersen yabanci dizilerin suan bircok dizinin orginal dvd leri elimde var istedigin dizi varsa dvdleri yükleyim izle ..eski dizilerin orginal dvdleri var ...yeni cikanlarida ciktikca aliyorum...yurtdisinda yasadigim icin sorun olmuyor sezon bitiminde dizi dvdleri cikinca aliyorum ...

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Film veya dizi sitesi sahiplerine bu konuda aşırı kızdığım için kendi http://filmparkuru.com sitemde reklam alımını belirli bir hit'e kadar kapattım. Alacağım zaman ise ana sayfaya 1 adet, sidebar'a 1 adet, video önüne 1 adet alacağım. Az olsun, öz olsun. Bu şekilde her tarafı reklam yaparak kullanıcıyı kaçırmaktan başka bir şey yapmıyorlar.
koraybrs

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al