wmaraci reklam

Dmoz Editör Forumun'da Dilara Yeşim KURT Kimdir Tartışması : )

49 Mesajlar 7.287 Okunma
smmexpress

CoKoLuYoZ CoKoLuYoZ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Blogger
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 0 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Dilara adlı üyeden alıntı

Ya her seferinde konumu baltalıyorsun derdin ne :D Yada Anlatamıyorum sana heralde. Dmoz Forumun'da veya Dmoz resmi fan'da paylaşımını yapabilirsin/Anlatırsın.

Site Göndericileriyle İrtibat

Bazı durumlarda bu kişilerle iletişim kurmak gerekli olabilir. Bunu olası miktarda en azda tutmak genelde faydalıdır. Hiçbir koşul altında bu kullanıcılarla yazışırken DMOZ Personelini temsil ettiğinizi ima etmeyiniz. Bu kişilerle herhangi bir sorun varsa DMOZ personeli ile iletişim kurmanız gereklidir.

Daha Fazla Bilgi İçin..

Cevap vermek İstemiyorum Size.
İyi Forumlar.

Ben konunuzu baltalamıyorum fakat siz beni mesaj kasmakta suçluyorsunuz. Buyur kanıt:

Ne işe yarıyor bunlar? Kendi sitemizde yayınladığımız bir makaleyi bu sitelerde mi yayınlayacağız? Linkimizi mi vereceğiz?

Makale içerisinde bağlantı vererek ekleme yapacaksınız.

Üyelik mi gerektiriyor bunlar? Alt taraflarında password falan yazıyor.

Üyelik gerektirmiyor. Password yazan yere kafadan bir şifre sallayabilirsiniz.

E-mail yazmak gerekiyor mu? :)

Gerekmez. Biraz inceleyiniz.

Password kısmını pek anlamadım. Password girmeden yayınlanmıyor mu makale? Ayrıca Homepage yazan yere sitemizin adresini mi yazacağız?

Bakın biraz inceleseniz çözersiniz. Password sadece Makaleye şifre koymak için. Mail gerekmez. Homepage (Anasayfa) Sitenizin adresi.

Makaleye şifre koymakta ki mantık ne anlamadım? Kimse okuyamaz o zaman. :)

:D Şaka gibi. 'Okur' sadece Makale başkaları tarafından değiştirilemesin diye.

Ne bileyim. Daha önce hiç bu işlerle uğraşmadım. Neden şaka gibi olsun? :)

983 Kez görüntülenip, 67 kez Cevap yazılmış. Kendi yazdıklarımı saymıyorum. 50 diyelim. Kimse detaylı sormadı. İnceleyerek çözüp, ekleme yaptılar. İşin kolayına kaçmayın. İnceleyin, yapamaz iseniz öyle sorun Lütfen. Gereksiz post'dan kaçınalım.

Birincisi ekleme yapanlar işi biliyordur ondan sormuyordur. Piyasada bu işi parayla yapanlar var belki onlardır inceleyip çözenler, ekleme yapanlar. İkincisi ben gereksiz post yazmıyorum. Önce düşünün tartın, sonra yazın.

Yok artık:rolleyes: bütün herkes İşi biliyor, Siz bilmiyorsunuz.? Mesaj sayısı 'Kasmayalım'
İyi forumlar.

Evet, ben bilmiyorum. Herkes bilebilir ama ben bilmiyorum. Sizde ki mantığı anlamak mümkün değil. Ben bilmiyorum ve bilmediğim için mesaj mı kasmış oluyorum?

wmaraci
reklam

Dilara Dilara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Dilaranın DMOZ editörü olması bizim yararımızadır.Forumumuzdan birinin DMOZ editörü olması gerçekten işimize çok yarar.Erkek veya bayan farketmez aldatan kendini aldatır gerçek er yada geç ortaya çıkar.Biz burdakine bakarız Dilara olarak tanırız.Gerçekten yararlı paylaşımlar yapıyor.Bayan olarak tanırım ben kim ne derse desin yalan söyleyip söylememek herkesin vicdanıyla ilgilidir.Forumda kalıcı olmanız dileğiyle..

Teşekkür ederim. Kandırmak karakter, kişilik meselesidir. Ben altını çizerek söyledim. Söylüyorum. Ben Dilara Yeşim KURT 10 yıldır İnternet kullanıcısıyım. Çok şeyler gördüm/yaşadım. İlk defa böyle şeyler olmuyor aslında. Kimin ne söyledikleri umrumda değil.

cngzhnyldz cngzhnyldz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 245 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Çok gereksiz geldi bana bu uğraş, -Dilara hanım'ın kendini DMOZ editörü olduğunu kanıtlaması değil- Erkek veya Bayan ne fark eder ki, elinden geldiği kadar forumda DMOZ'la ilgili soruları cevaplıyor ve yardımcı olmaya çalışıyor, ayrıca http://wmaraci.com/forum/322401-mesaj23.html bu konuda da resimleri mevcut.
Her ne olursa olsun ben teşekkür etmek istiyorum.

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

Mecruh adlı üyeden alıntı

Çok gereksiz geldi bana bu uğraş, -Dilara hanım'ın kendini DMOZ editörü olduğunu kanıtlaması değil- Erkek veya Bayan ne fark eder ki, elinden geldiği kadar forumda DMOZ'la ilgili soruları cevaplıyor ve yardımcı olmaya çalışıyor, ayrıca http://wmaraci.com/forum/322401-mesaj23.html bu konuda da resimleri mevcut.
Her ne olursa olsun ben teşekkür etmek istiyorum.

Rica ederim. Konuyu başlatan benim zaten. Kimsenin Aklında soru işareti kalmasın adına konuyu Açtım. Yoksa ben kendimi İspat etmek zorunda değilim.
''Bir deli kuyuya taş atar, kırk akıllı çıkarmaya çalışır'' Konumuz buna döndü. Bir arkadaşımız duyduğunu paylaştı. Ha olabilirmi denildi. ve uzadı :D

wmaraci
wmaraci

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

Teşekkür ederim. Kandırmak karakter, kişilik meselesidir. Ben altını çizerek söyledim. Söylüyorum. Ben Dilara Yeşim KURT 10 yıldır İnternet kullanıcısıyım. Çok şeyler gördüm/yaşadım. İlk defa böyle şeyler olmuyor aslında. Kimin ne söyledikleri umrumda değil.

Ben teşekkür ederim Dilara belkide abla diyebileceğimiz bir yaşta bayansınız.Ben sizi eleştirmek için demedim zaten sadece kendi düşüncemi söyledim.Zaman geçtikçe herkes alışacaktır.Burda herkes kardeş gibidir zamanla taşlar yerine oturacaktır diye düşünüyorum :)

MaviBeyaz MaviBeyaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 5 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Bence konu fazla uzadı kilitlense iyi olur :)

Golqesiz Golqesiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Master
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Fazla Merak iyi degildir.. ) Yaptiklarina bakmak lazim.. Faydali bilgiler veriyor mu veriyor.. Dmoz da Editör Olmazi yada olmamasi bile cok önemli degil.. Dikkatimi çeken faydalı bir kişi.. Aynı Yolda Devam.. ;)

• Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
Uygun görülürse Konu Kilitlenebilir. Sadece bilgi vermek amaçlıydı.

Teşekkürler.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Konu olayından oldukça sapmış. kilit.

wmaraci
Konuyu toplam 14 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 14 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al