wmaraci reklam
lidertakipci

dolandırıcılara dikkat !

2 Mesajlar 625 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TAVIR TAVIR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Argon+Elektirik+Gazaltı+Karbon-Kaynakcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
Lütfen dinleyin arkadaşlar kanmayın kandırılmayın bunu kendimi sorumlu olduğum için sizlere anlatmak istedim

merhaba arkadaşlar çoğu forumda üyeliklerim var kısa zaman önce face sayfalarım çalınmıştır neden inandığım için güvendiğim için biz insanlara güvenmeden birşey yapamayız inancında olan insanlarız ama sakın arkadaşlar artık bu işler öyle bir hal almıştırki adam ben namaz kılıp geliyorum haledelim ,abi benimde 4 yaşında cocuğum var ,abi eşim hasta ona az geçim olsun diye , örnekleri çok arkadaşlar ben bu bahsettiğim şekilde dolandırıldım neden biraz uygun alabileyim diye sizlerden ricam sakın bu insanlara kanmayın bizi bu zayıf noktalarımızdan vurup kandırıyorlar ben davamı açtım ama bu işler uzun iş inanmadan güvenmeden almayın diyorum ama adam telefonunu veriyor ara diyor banka hesabını veriyor ama telefonu kapalı ulaşılmıyor bankayı aradık bilgi veremem diyor bakalım mahkeme nediyecek buna benzer birini hem hapis hemde paramı almıştım ama çok uraşmıştım bu olaylar canımı çok sıktı sizlerle paylaşıp dikatli olmanızı istedim kesin olmayan hiçbir şeye girmeyin kar etmek kaybetmekten iyi değildir hepinizi Allaha emanet ediyorum
prizma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Bende baya para kaybettim ama arkasında durmadım hiç neye yorarsınız bilmem.
Sadece güldüm. İnsanlar 5-10 kuruş için kendini şerefini satar mı ki.. Gülüp geçtim.. Bu zor günlerde bu kadar kolay gülmek hoşuma gidiyor.
skytr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al