wmaraci reklam
lidertakipci

Dolandırıldım Sahibinden.com dan

40 Mesajlar 7.342 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

adilesme71 adilesme71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek emlak
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 38 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
İsimi eğer dogru ise türkiyede 5 kişi var o isimle alakalı 4 ü izmirde birisi sinopta oturuyor telefon numaraları ve ev adreslerini tespit ettim işine yararsa özelden ileşitime gec benle
BuAdamon

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.apkoyun.net Türkiyenin En İyi APK Sitesi
wmaraci
reklam

adilesme71 adilesme71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek emlak
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 38 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
Buldum ibneyi İSTANBUL/FATİH Seyit ömer mh de oturuyor reis ev adresine kadar var ibişin Tc kimlik nosuna kadar var elimde sen özelden mesaj at bana
BuAdamon

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.apkoyun.net Türkiyenin En İyi APK Sitesi

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
geçmiş olsun kardeşim anladığım kadarıyla sahıbınden GET üzerinden değilde direk şahsın hesabına parayı geçmişsin ve bu şerefsız bır cok kısıyı bu sekılde dolandırıyor gibi duruyor yapılması gereken ilk iş savcılık olacaktır sahibinden bir şey çıkmaz paranı hangı banka ile yaptıysan derhal harcama itiraz dilekcesi doldurup bankana muracat et tabı parayı cekmedıyse bir umuttur sen yine başvur.
sakin ihmal etme muhakkak savcılık ve polis muracatını yap umarım netice alırsın.

telegram: saydekofficial

BuAdamon BuAdamon WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 98 / 78
  • Ticaret 5, (%80)
Galericiler sahibinden.com'u protesto etmiş
demekki b serefsizzlik var ortak sakina sakin birsey almayin bu serefsizlerden görüntüsü aktariyorum size https://www.facebook.com/isimizgucumuzmodifiye/photos/a.154838212850.115632.115966527850/10155289375412851/?type=3&theater

https://hizliresim.com/QpWW8A

wmaraci
wmaraci

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Eğer tanıdık varsa aynı işlem için GET kullan mecburen telefon yollayacak sonra GETtende onaylama hesaba geçmeyecektir öyle bir şey yapılıyorsa.
BuAdamon

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Geçmiş olsun hocam, yasal yollara mutlaka başvur.

prestij

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bandırma'da yaşıyorum yardımcı olabileceğim bir durum var mı?
BuAdamon

kişi bu mesajı beğendi.

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Anlamadığım şey şu, siz parayı adamın hesabına neden yatırdınız ki ? Madem bu adam magaza açmış orada get ile yollayabilir get ile aldığınız ürünlerde mesafeli satış sözleşmesi imzalamış oluyorsunuz herhangi bir durumda sözleşmeyi ileri sürerek haklı oluyorsunuz,
Gelelim sizin duruma;
Öncelikle bedeli ödediğinize dair elinizde ki makbuzu saklayın kaybetmeyin, burada bankanın yapabilceği herhangi bir işlem yok mahkeme yoluna gidilmesi gerekiyor, borçlunun temerrüdü söz konusu, anladığım kadarıyla şahsın hal ve hareketlerinden borcunu(telefonu) ifa etmeyeceği(vermeyeceği) anlaşılıyor bu durumda sizin seçimlik haklarınız var aynen ifa(telefonu isteme hakkı) veya sözleşmeden dönerek ücretinizi geri isteme hakkınız var ayriyetten bu durumdan dolayı zarara uğradıysanız zararın tazmini içinde dava açabilirsiniz. Ayrıca burada nitelikli **************lık sucuda var olduğunu göz önüne alarak her türlü dava açabilisiniz fakat bu davalar ne kadar sürerler onun hakkında kesin bilgi veremeyeceğim

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Eğer yanılmıyorsam ben bu çakala daha önce denk geldim. Bu senenin başında iPhone 5s ile iPhone 6 arasında bir tercih yapmam gerekiyordu. O sırada sahibinden'de dolanırken bu elemana denk geldim. İsmi hatırlamıyorum ancak o "Hoşğeldiniz" yazısına baya takılmıştım.

Normalde o zamanki fiyatıyla sıfır iPhone 5s fiyatına sıfır iPhone 6 satıyordu bu arkadaş. Tabii hal böyle olunca beni bi' kıllanma tuttu. Adres yine Silivri'de bir yerdeydi. Mesaj yoluyla görüştüm, her şey iyi güzel.

Dükkanın tam adresini istedim, parayı yatırın biz size kargoyla gönderelim hem kargo ücretsiz diye ağız yaptılar. Ben de iyi madem ilanın üzerine komisyon koyarak GET açın alayım dedim. Sonra yok GET açamıyoruz diye bahane ürettiler. Ben de adresi verin o zaman arabam var zaten yakınım ben o tarafa deyince bir daha da cevap gelmedi.

Zaten bu olaydan ben baya kıllanmıştım, bir daha da mesaj falan atmadım. Mağduriyeti olan arkadaşa geçmiş olsun demekten başka elimden bir şey gelmiyor. Yalnız bu zamanda nasıl böyle bir yanılgıya düşebiliyor onu da anlamış değilim. Hatalar ders çıkarıldığında hayırlara vesile olabilir, umarım bu da onlardan biri olur. Tekrardan geçmiş olsun.
OmerGunay BuAdamon

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

mertcanfirat mertcanfirat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 128 / 137
  • Ticaret 48, (%100)
Tam 3 aydır 1000 lira biriktirmeye çalışıyorum. Makale yazarak ayda 200-300 liraya. Adamlar resmen milyar liralar ile oynuyorlar. Bazıları ise Allahından bulsun deyip olayı kapıyor. Yürüyün üzerine üzerine. Yazık kazanılan emeklere.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al