wmaraci reklam

Dosyaları nasıl ayristirabilirim ?

3 Mesajlar 552 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba elimde 2 tane klasör var aslında 2 klasör aynı ama 15 20 tane farklı dosya/belge var bunların içinde nasıl ayristirabilirim ?

Durum şundan ibaret site yedeğini aldım daha sonrasında bı modul yükledim ve bir daha yedek aldım ama elimdeki modül dosyalarıni kaybettim ve bunun için bu dosyalara ulasmam gerekiyor bı dosyada 9 bine yakın klasör ve alt klasör var o yüzden tek tek bakamıyorum nasıl yapabilirim ?

wmaraci
reklam

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
Modül dosyaları ana dosyaları değiştirdi mi? Yani üzerine yazma söz konusu mu? Değil ise bir fikrim var. Ayrıca kaç tane klasör var ve modülün hangi klasörde/klasörlerde olduğunu hatırlıyor musunuz?

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
SkyGhostAir hocam sorununu hallettim 40 farklı dosya buldum ama bulduğum program dha fazlasi olanlar için biraz zor olabilir kullandığım programın adını yazarım akşam gidince program mantığı şu iki dosyayı yükleme alanai var yüklendikten sonra bı tarama yapıyor ve bı çıktı çıkartıyor 2 klasörün içindeki yolları. Yazıyor birinde olupta diğerinde olmayan yanında dosya yolu ve No File Match gibi yazı var Ctrl f kombinasyonuyla no file Match yazınca sarı renge boyandı o şekilde 40 kısır dosyayı o yolları takip ederek hallettim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al