wmaraci reklam

Edit.

18 Mesajlar 2.103 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Edit.

wmaraci
reklam

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Kaynak ? Evlilik programlarını engellemek için nasıl bir kararname yazılabilir ki ? Hangisinin evlilik programı olup olmadığına nasıl karar verilebilir ?

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
BetAjans Kaynak olarak burası gösterilebilir. Herkes hangi programın evlilik, hangisinin değil gayet iyi biliyor. Ayrımlarını yapmak hiç de zor olmayacaktır. Gayet yerinde ve doğru bir karar alınmış.

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

BetAjans adlı üyeden alıntı

Kaynak ? Evlilik programlarını engellemek için nasıl bir kararname yazılabilir ki ? Hangisinin evlilik programı olup olmadığına nasıl karar verilebilir ?

690 Sayılı Kararname

“Radyo ve televizyon yayın hizmetlerinde, arkadaş bulma amacıyla kişilerin tanıştırıldığı ve/veya buluşturulduğu türden programlara, takviye edici gıdalar ve benzeri destekleyici ürünler de dâhil olmak üzere herhangi bir ürünün ilgili mevzuatına aykırı olarak sağlık beyanıyla satışına, pazarlanmasına ve/veya reklamına, sohbet, arkadaşlık ve eş bulma hatlarının ve hizmetlerinin tanıtımına yer verilemez. Katma değerli elektronik haberleşme hizmet numaraları, yerel aranır numaralar, benzeri özel içerikli hizmetlere ilişkin numaralar ile özel ücrete tabi diğer sabit ve mobil numaralar kullanılmak suretiyle, izleyici ve dinleyicileri yanıltıcı ve/veya haksız kazanca neden olacak şekilde yarışma, çekiliş, lotarya ve benzeri adlar altında ödül ve ikramiye taahhüt edilemez ve bu yöntemle ürün tanıtımı, satışı ve pazarlaması yapılamaz.”

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

WebAsmek WebAsmek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web / SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 46 / 46
  • Ticaret 9, (%100)
8 Kocalı sedanın evlendirdiği kızların zihniyetide muhtemelen aynıdır.

En azından evlerimizdeki ahlak seviyesi yükselir.

Çok yerinde bir karar olmuş.
mert50356

kişi bu mesajı beğendi.

Web Asmek - Creative Web Studio

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Resmi gazeteleri takip eden bulabilir ancak hazıra konanlar için yinede:
http://www.resmigazete.gov.tr/main.aspx?home=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2017/04/20170429.htm&main=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2017/04/20170429.htm
mert50356

kişi bu mesajı beğendi.

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Phantaso bilmek ve onu kanun nazarında tanımlamak bambaşka şeylerdir. Misal; yer çekimi. Herkes ne olduğunu biliyor; zıplayınca yere düşüyorum işte. Ama otur da bunun herkes tarafından kabul edilecek, başka bir yere çekilemeyecek bir tanımını yap bakalım.

Kararnamede demiş ki; "arkadaş bulma amacıyla kişilerin tanıştırıldığı ve/veya buluşturulduğu türden programlara". Farzı mihal ben bir program yapıyorum; belli bir iş grubundan insanları bir araya getirip, onlardan bir şey pazarlamalarını istiyorum. O program bu kararnameye aykırı olur. Çünkü bu program insanların arkadaş bulma amacı ile geldiği şeklinde de yorumlanabilir. Ki doğrudur da, insanlar o programa sektörlerinden insanlarla tanışmak için gidebilir.

Yanlış anlaşılmasın ben bu programlardan nefret eden biriyim. Ama hiçbir dayanağı olmayan, canım istedi yasakladım şeklinde bir kafayı da kabul etmek mümkün değil.

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

BetAjans adlı üyeden alıntı

Phantaso bilmek ve onu kanun nazarında tanımlamak bambaşka şeylerdir. Misal; yer çekimi. Herkes ne olduğunu biliyor; zıplayınca yere düşüyorum işte. Ama otur da bunun herkes tarafından kabul edilecek, başka bir yere çekilemeyecek bir tanımını yap bakalım.

Kararnamede demiş ki; "arkadaş bulma amacıyla kişilerin tanıştırıldığı ve/veya buluşturulduğu türden programlara". Farzı mihal ben bir program yapıyorum; belli bir iş grubundan insanları bir araya getirip, onlardan bir şey pazarlamalarını istiyorum. O program bu kararnameye aykırı olur. Çünkü bu program insanların arkadaş bulma amacı ile geldiği şeklinde de yorumlanabilir. Ki doğrudur da, insanlar o programa sektörlerinden insanlarla tanışmak için gidebilir.

Yanlış anlaşılmasın ben bu programlardan nefret eden biriyim. Ama hiçbir dayanağı olmayan, canım istedi yasakladım şeklinde bir kafayı da kabul etmek mümkün değil.

Bir haftaya medya patronları kılıfına uydurur gibime geliyor bu tür şeyler fazla izleniyor bir başka versiyonlarını bulurlar.

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Elleri değmişken şu sabahları stüdyoda yapılan dedektifçilik oyunlarını da yasaklasalar çok kıyak olurdu.
webankasi

kişi bu mesajı beğendi.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Kaldırılmamış. 2 yeni KHK daha geldi, düzenlemenin evlilik programlarıyla falan alakası olmadığı söylendi. Cinsel içerikli ürün reklamı yapanlar, geliri bunlardan elde eden programlar falan yasaklanmış.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al