lostyazilim

Ekran tipi göz sağlığını etkiler mi - Gözlerim ağrıyor

3 Mesajlar 695 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar 27 yaşındayım Adliyede memurum gün boyu bilgisayar başındayım bilgisayar ile bağlarım yıllar öncesine bağlanıyor ama son zamanlarımda artık gözlerim dayanılmaz bir hal aldı gözlüğüm vardı yeniledim yeni bir damla verdi sadece damla 250 milyon felan vs vs ama benim asıl anlayamadığım nokta şu ben adliyede gün boyu bilgisayar başındayım gözüme bişey olmuyor evde bilgisayar gözlerimi acıtıyor pc den kalkıp nette dolaşmayı note 3 den devam ediyorum note 3 de ekran ama o acıtmıyor acaba benim laptop ekranından mı kaynaklı ? eski flat ekranlar bu konuda iyimiydi acaba yada lcd ekran mı almalı ?
bu tarz bir olay yaşayıp cözüm bulan varsa fikir verirse sevinirim

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
ekran tipi led olmalı tabi günümüzde olmayan kalmadı yinede bu standart, ekran ışığı çok fazla olmamalı bunun yanı sıra erkanda bulunan bir özellik var eyes care and true color bunlar gözü koruyacak türden teknolojiler , birde normal gözlük değilde oyuncu gözlüğü genelde sarı renkli olur çok pahalı değil gözleri korumak için birebir

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

ekran tipi led olmalı tabi günümüzde olmayan kalmadı yinede bu standart, ekran ışığı çok fazla olmamalı bunun yanı sıra erkanda bulunan bir özellik var eyes care and true color bunlar gözü koruyacak türden teknolojiler , birde normal gözlük değilde oyuncu gözlüğü genelde sarı renkli olur çok pahalı değil gözleri korumak için birebir

lenovo z570 modeli var 2-3 sene önce aldım acaba bunun ekran tipi de led olarak görünüyor ? başka bişey yapmam gereklimi acaba

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al