wmaraci reklam

Elveda WmAracı

12 Mesajlar 1.902 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nettebugun1 nettebugun1 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
Öyle sanıyorum ki herkese son kez "Merhaba" diyorum...
Önümüzdeki hafta başında, Pazartesi günü foruma bir süre ara verme durumunda kalacağım. Takip eden haftalarda foruma erişimim bulunmayacak. Sonrasında geldiğimdeyse, foruma erişimim olsa dahi aktif geçirdiğim süre oldukça azalacak, belki günlük 5-10 dakikaya inecek. Bu yüzden ufaktan veda etmek istedim, peşinen sürçü lisan ettiysem veya edersem affınıza sığınırım...

Kasım 2013 ile Nisan 2017 arasında kullandığım nettebugun hesabımda 800'ü geçkin mesaj atmışım. Hatırımda kalan, hiçbir sıkıntı yaşamadığım idi.

Bu sene, işsiz geçen dönemde tekrar katılıp bu hesabı açmıştım. Bu forum sayesinde zamanımı değerlendirdim, bu forum sayesinde harçlığımı çıkardım, bu forum sayesinde merak ettiklerimi öğrendim. Şimdi ufaktan, tekrar ayrılık vakti gelmiş oldu.

Ara ara kendilerini meşgul ettiğim admin Pasa ve Psycho birer teşekkürü hak ediyor. Bununla birlikte, forumda en faal gördüğüm ve yardımlarıyla herkese fayda sağlayan CoaX ile enerjiveguc hem teşekkürü, hem de onurlandırılmaya layıklar. Öyle sanıyorum ki her forum bu iki üye gibi üyelere sahip olmak ister. (Kendilerine ilgili oldukları alanlarda moderatörlük verilmesi forumun geleceği için kuşkusuz isabetli olacaktır.)

Ayrıca yüz yüze tanışmadan, hakkımda hiçbir şey bilmeden bana güvenen ve bir şekilde ticaret yapan rasimdkc aloneman noonweb metapak tugrayaldiz BeeSeo sergennaslan atakde için de birer teşekkür borcum var.

Neler öğrendim, neler edindim?
İlk hesabımı çok uzun süre kullanmıştım. O zamanlar Türkçe bir bloğum vardı. Tanıtım yazıları almıştım, SEO hakkında bilmediklerimi öğrenmiştim, daha fazla trafiği nasıl edinebileceğimi öğrenip forumda da kendi bloğumla ilgili olmayan konularda makale satmıştım.
Şimdiki hesabımla ise, hem SEO hakkında öğrendiklerimi pekiştirmiş oldum, hem ara verdiğim dönemde ortaya çıkan yeniliklerden haberdar oldum, hem de itimat edenler sayesinde makale hazırlayarak ek gelir edindim.

Genel önerilerim
- Teşekkür etmek... Sitede soru sorup tatmin edici yanıt almasına karşın teşekkür etmekten imtina eden arkadaşlar bu konuda az daha duyarlı olabilirler...
- Köstek olmamak... Çoğu 20'li yaşlarda genç arkadaşlar fikirlerini beyan ettiklerinde, "olmaz", "tutmaz", "yapma" gibi söylemler yerine umut veren veya yapıcı eleştirilerde bulunmak çok zor olmamalı. Belki de sadece gölge etmemek bile konuyu baltalamama adına bir ihsan olacaktır...
- Siyaset... Senelerce bu topraklarda yaşayan insanları birbirlerine inançları, siyasi görüşleri veya etnik kökenleri doğrultusunda kırdırdılar. Biraz daha hoşgörülü olabilir, biraz daha alttan alabiliriz. Bazı başlıklar altına yazılan yorumlar gerçekten de "webmaster aracı" isimli bir foruma yakışmıyor. İş yapıyoruz, fikir alışverişinde bulunuyoruz; ama hoşgörüyü bazen unutabiliyoruz.

Özel önerilerim
Bu forumda en çok makale satışıyla haşır neşir oldum. Takdir edersiniz ki özel önerilerim de bu doğrultuda olacaktır:
1) Ekip kurmuş arkadaşlar yerine, kendi yağında kavrulan arkadaşları tercih ediniz. Zira hem ucuza mâl etmiş olursunuz, hem de sizi bağlamak için daha fazla özen göstereceği için daha iyi bir metin hazırlamış olur.
2) Makale satma niyetiniz varsa, yanlış yere başlık açmak yerine makale sipariş edenlerle direkt iletişime geçiniz. İlk birkaç siparişinizde edindiğiniz parayla premium üyelik satın alıp doğru yerde doğru başlığı açınız. Kural ihlal etmemiş olursunuz ve ayrıca para verip premium üyelik alanların da hakkını gasp etmezsiniz.
3) Makale sipariş ederken şuna dikkat ediniz: (Bunu, yurtdışında bir konferansta ve yurt içinde birden fazla kongreye katılmış, birden fazla akademik dergide ve kitapta bölüm yazmış birisi olarak söylüyorum) Karşınızdaki de bir insan. Bir konu hakkındaki siparişinizi, tek kişiye asla vermeyin. Karşınızdaki de insan olduğu için tekrara düşebilir veya sizin istediğiniz kelime sınırına ulaşmak için konudan sapma (saçmalama) ihtimali olabilir. Onun yerine, 20 makaleyi mi ihtiyacınız var. 5'er 5'er dağıtınız. Karşınızdakiler, işini layığıyla yerine getirecektir. 20 makaleyi de aynı kişiye yığarsanız olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.
4) Yurtdışında İngilizce makaleler için 100 kelimeye biçilen paha 4-5 TL civarında. Sakın "ucuz etin yahnisi yavan olur" gibilerinden bir düşünceye kapılmayınız. Mevcut koşullar gereği, 100 kelimeyi 1 TL'den ve hatta belki daha bile altından hazırlayabilecek olanlar vardır. Fiyat yükseldikçe, biliniz ki bir başkası üstünden komisyon alınıyor olabilir.

Herkese iyi forumlar diliyorum, hoşçakalın... (Pazartesi gecesinden sonrası için) Yolunuz açık olsun forum yönetimi, size ayrıca kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Çok kişi, birçok şeyi size borçlu...
cgrclk CoaX AtaTekin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Ucuz etin yahnisi yavan olur sözüne inanırdım ama nettebugun1 sayesinde öyle olmadığını öğrendim. İddia ediyorum 100 kelimesi 4-5 TL'den yazan arkadaşlardan çok daha kaliteli içerikler üretti.
Kendisinin ticaret ahlakı ve insanlığı için teşekkür ederim sorunsuz ticaret yaptığım ve muhabbet ettiğim nadir insan.
Gerçek hayatınızda başarıları dilerim. Gerek akademiz kariyerinizde gerekse askerlik görevinizde.
nettebugun1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
metapak yol bu taraflara düşerse mutlaka beklerim, güzel sözleriniz ve temenniler için ayrıca teşekkürler...

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Nettebugün Netteyarın da olacaktır : ) Baştacısın.
enerjiveguc nettebugun1

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aloneman aloneman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek sistem uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 4, (%100)
Senin gibi güzel insanların olduğunu görmek gerçekten güzel.
En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere yolun bahtın açık olsun nettebugun1
nettebugun1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)

CoaX adlı üyeden alıntı

Nettebugün Netteyarın da olacaktır : ) Baştacısın.

Bu güzeldi :laugh:

Teşekkürler aloneman :)

Arwenn Arwenn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 527
  • Beğeniler 212 / 119
  • Ticaret 11, (%100)
Yolun açık olsun hayatinda başarılar bu arada pre üyelik icin tekrardan tesekkurler
nettebugun1

kişi bu mesajı beğendi.

Gorevcim.com ile Hemen Para Kazanmaya Başla

ProDesigner ProDesigner Software Life Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 43 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Hayatınızda başarılar dilerim hocam.Kendinize iyi bakın.
nettebugun1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
ben teşekkür ediyorum, şanstı, güle güle kullanın Arwenn ;)
ProDesigner teşekkürler, siz de.. :)

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Başarılı, sağlıklı ve sevdiklerinle güzel bir ömür geçirmen dileğiyle kardeşim. Yolun açık olsun, hayatında tekrardan başarılar dilerim. Ne zaman istersen yaz, yardım isteyince ulaş yardımcı seve seve oluruz.

Sağlıcakla
nettebugun1

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al